TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

11 2020

Nowy rozkład KM, dodatkowe połączenia w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Nowy rozkład KM, dodatkowe połączenia w Grodzisku - Grodzisk News


13 grudnia wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy Kolei Mazowieckich. Pojawiły się w nim dodatkowe kursy do i z Grodziska.


Rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich powstał w oparciu o obecnie obowiązujący rozkład. Największe zmiany związane są z rozpoczęciem prac nad przebudową stacji Warszawa Zachodnia. Pierwsza faza modernizacji będzie obowiązywała w okresie 13-31 grudnia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Część połączeń zaplanowanych w rozkładzie rocznym z uwagi na utrudnienia związane z przebudową stacji zostanie odwołana. Wybrane połączenia będą kursowały przez stację Warszawa Centralna z pominięciem przystanków Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle i Warszawa Stadion. Dodatkowo w godzinach wieczornych 14 grudnia nastąpi całkowita przerwa w ruchu na linii średnicowej podmiejskiej. Część połączeń będzie kursowała przez stację Warszawa Centralna, a niektóre skończą i rozpoczną bieg na stacji Warszawa Wschodnia. O zmianach w rozkładzie od dnia 1 stycznia poinformujemy w terminie późniejszym.

Z punktu widzenia mieszkańców ważna jest informacja o uruchomieniu dodatkowych połączeń do i z Grodziska. Dołożono pociąg z Warszawy Wschodniej (21:51) do Grodziska (22:40). W godzinach porannych natomiast pociąg przyspieszony „Bolimek” będzie kursował w wydłużonej relacji ze Skierniewic.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

grodziskie władze już 20 lat temu obiecywały SKM z naszego miasteczka.... I co? Mają wszyscy dookoła, poza nami. I to od 15 lat. A Grodzisk miał być pierwszy także wtedy, także w tym zakresie... Jak ze szczepionkami na grypę w tym roku dla seniorów i tysiącem innych spraw. Kto wybiera tę ekipę?

gosc
17-11-2020 15:11
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.