reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Powiat grodziski wiadomości, strona 9

Zgłoszenia dotyczące zaczepiania dzieci w Milanówku. Policja potwierdza - Grodzisk News

24

09 2020

Zgłoszenia dotyczące zaczepiania dzieci w Milanówku. Policja potwierdza

Półtora tygodnia temu informowaliśmy o zgłoszeniu przez mieszkańców Grodziska zachowań pedofilskich. Policja wówczas potwierdziła takie zawiadomienie, a dziś potwierdza zgłoszenia dotyczące Milanówka. Zachowuje jednak daleko idącą ostrożność w łączeniu ich ze zgłoszeniem dotyczącym Grodziska.

Remont drogi powiatowej sporo tańszy? - Grodzisk News

23

09 2020

Remont drogi powiatowej sporo tańszy?

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku otworzył oferty na na remont drogi powiatowej 1516W w Budach Zosinych i Holendrach Baranowskich. Chętnych nie brakuje, a niektóre oferty są sporo niższe niż zakładał magistrat.

Żegnamy lato, witamy jesień. Dziś równonoc jesienna - Grodzisk News

22

09 2020

Żegnamy lato, witamy jesień. Dziś równonoc jesienna

Dziś dokładnie o godz. 15.31 przyjdzie do nas astronomiczna jesień. Wówczas Słońce przechodzi przez tzw. przez punkt Wagi, co astronomowie nazywają równonocą jesienną. Od jutra za to mieć będziemy jesień kalendarzową.

W Dzień bez Samochodu komunikacją pojedziemy za darmo. Konkurs od wukadki - Grodzisk News

21

09 2020

W Dzień bez Samochodu komunikacją pojedziemy za darmo. Konkurs od wukadki

Dobiega końca Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). Jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu obchodzony corocznie 22 września. Kolejarze i nie tylko zachęcają do aktywnego włączenia się w akcję i oferują darmowe przejazdy środkami komunikacji publicznej.

Wielkie sprzątanie w regionie [FOTO] - Grodzisk News

21

09 2020

Wielkie sprzątanie w regionie [FOTO]

19 września upłynął w całym powiecie pod znakiem wielkiego sprzątania w ramach ogólnoświatowej akcji "Sprzątanie świata". W Polsce już po raz 27., a i w regionie kolejny rok z rzędu. Chętnych do sprzątania i pomocy nie brakowało.

Rajd zabytkowych pojazdów w naszym powiecie. Już w ten weekend - Grodzisk News

16

09 2020

Rajd zabytkowych pojazdów w naszym powiecie. Już w ten weekend

Już w tę sobotę nasz region będzie miejscem zmagań kierowców w trzeciej odsłonie Rajdu Zachodniego Mazowsza. W imprezie mieszkańcy zobaczą samochody motocykle, których na co dzień nie spotyka się na naszych drogach.


Warning: Undefined variable $region_wiecej in /home/server702229/ftp/txt/lista.php on line 77📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.