reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Powiat grodziski wiadomości, strona 2

Pan Rafał walczy o zdrowie i życie. Potrzebuje naszej pomocy - Grodzisk News

08

11 2021

Pan Rafał walczy o zdrowie i życie. Potrzebuje naszej pomocy

Pan Rafał znany jako wiecznie uśmiechnięta i pomocna osoba teraz sam potrzebuje pomocy. W wypadku samochodowym doznał wielu uszkodzeń ciała. Krwiak mózgu, obrzęk mózgu, połamane ramiona, szczęka, wybite zęby, uszkodzone płuco to i tak nie wszystko. Jedyną szansą dla mężczyzny jest kosztowna rehabilitacja, na którą rodziny nie stać. Stąd apel o pomoc.

Śmiertelne potrącenie na kolei - Grodzisk News

09

08 2021

Śmiertelne potrącenie na kolei

Przed południem w Teresinie doszło do tragicznego wypadku na kolei. Śmiertelnie potrącony został mężczyzna. Trwa ustalanie jego tożsamości. Na miejscu cały czas pracują policja i prokurator.

„Psychoporanek”, czyli akcja charytatywna w szczytnym celu - Grodzisk News

30

07 2021

„Psychoporanek”, czyli akcja charytatywna w szczytnym celu

Firma Bike Expo w przededniu wyścigu Tour de Pologne zorganizuje już jutro całodobową akcję kręcenia kilometrów w celach charytatywnych. Zebrane pieniądze pójdą na zakup kasków i oświetlenia rowerowego dla dzieci z domów dziecka.

20 tys. zł w nagrody za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka - Grodzisk News

17

07 2021

20 tys. zł w nagrody za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka

Policja w całym kraju poszukuje Jacka Jaworka, podejrzanego o dokonanie potrójnego zabójstwa w Borowicach koło Częstochowy. Wyznaczono 20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać mężczyznę poszukiwanego listem gończym.

Wieczorna burza nad powiatem. Nie obyło się bez interwencji - Grodzisk News

25

06 2021

Wieczorna burza nad powiatem. Nie obyło się bez interwencji

Wczorajsza poranna burza w powiecie skutkowała podtopieniami i uszkodzeniami budynków, połamanymi drzewami. Strażacy odnotowali w związku z takim zgłoszeniami około 20 interwencji. Wieczorem przyszła kolejna burza – było spokojniej, ale nie całkowicie.

Jakie błędy możesz popełnić, wymieniając kryptowaluty? - Grodzisk News

23

06 2021

Jakie błędy możesz popełnić, wymieniając kryptowaluty?

Rynek kryptowalut był w swoim szczycie przez kilka lat. Dziesiątki tysięcy handlowców z całego świata codziennie kopie, wymienia tokeny, dokonuje przewidywań i blisko monitoruje wzrost stawki kryptowaluty na wymianach, aby zwiększyć swój przychód.

Dotacja na wymianę kotła grzewczego tylko do końca roku - Grodzisk News

30

05 2021

Dotacja na wymianę kotła grzewczego tylko do końca roku

W dotacyjnym programie „Czyste powietrze” zaszły zmiany, które należy odnotować. Montaż kotła w ramach dofinansowania będzie możliwy tylko do końca bieżącego roku. A to niejedyna zmiana.

Mała Lea potrzebuje naszej pomocy - Grodzisk News

30

05 2021

Mała Lea potrzebuje naszej pomocy

Lea to pogodna pięciolatka, z którą los obszedł się okrutnie. W dniu narodzin dziewczynka przeszła udar, następnego dnia kolejny – walczyła o życie. Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, nie mówi, nie chodzi. Z determinacją i przy wsparciu rodziców walczy jednak o sprawność. Szansą dla dziewczynki jest kosztowana terapia komórkami macierzystymi. Dlatego apel o wsparcie: pomóżmy! Liczy się nawet najdrobniejszy gest.

Dzwoniąc na 998 zostaniemy przełączeni do Centrum Powiadamiania Ratunkowego - Grodzisk News

26

05 2021

Dzwoniąc na 998 zostaniemy przełączeni do Centrum Powiadamiania Ratunkowego

Od 25 maja 2021 r. wykonując połączenie na numer alarmowy 998 dodzwonimy się do Centrum Powiadamiana Ratunkowego w Radomiu. Zakończyły się prace mające na celu przełączenie numeru 998 do CPR. Przeprowadzone próby oraz weryfikacja potwierdziły pozytywny przebieg operacji przekierowania rozmów.

Znamy wyniki naboru do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Ponad 250 projektów - Grodzisk News

11

05 2021

Znamy wyniki naboru do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Ponad 250 projektów

252 projekty, w tym aż 182 przedsięwzięcia w puli podregionalnej zgłosili w tym roku mieszkańcy regionu do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – Bardzo dobry wynik! Mazowszanie chcą mieć wpływ na rozwój naszego regionu. I to buduje. Ze wstępnej analizy projektów wiemy, że i w tym roku zgłoszono wiele ciekawych i godnych uwagi inicjatyw – podkreśla marszałek Adam Struzik.

Dziś rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. O historii słów kilka - Grodzisk News

03

05 2021

Dziś rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. O historii słów kilka

Dziś obchodzimy Święto Narodowe Trzeciego Maja z okazji 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Warto przy tej okazji pokrótce przypomnieć okoliczności przyjęcia pierwszej w Europie i drugiej na świecie nowoczesnej i spisanej konstytucji oraz jej znaczenie tak dla Polski, jak i przemian w Europie.

Całkowite odmrożenie gospodarki od 1 czerwca? - Grodzisk News

27

04 2021

Całkowite odmrożenie gospodarki od 1 czerwca?

W tym tygodniu rząd przedstawić ma plan luzowania obostrzeń i przywracania do życia poszczególnych sektorów gospodarki. W mediach już pojawiają się doniesienia, o tym, czego powinniśmy się spodziewać. Mowa m.in. o przywróceniu zajęć na basenach i aktywności sportowych pod dachem dla dzieci.

Siedem zderzeń samochodów z leśnymi zwierzętami w powiecie grodziskim - Grodzisk News

24

04 2021

Siedem zderzeń samochodów z leśnymi zwierzętami w powiecie grodziskim

Policja podaje, że tylko w kwietniu doszło na drogach powiatu grodziskiego do zderzeń pojazdów ze zwierzętami leśnymi. Taki wypadek może skończyć się tragicznie.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.