reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Pruszków wiadomości

Duża kasa na zakup wozów strażackich dla OSP z naszego regionu - Grodzisk News

16

01 2024

Duża kasa na zakup wozów strażackich dla OSP z naszego regionu

Rusza rekordowe wsparcie unijne dla mazowieckich OSP. Trafi do nich łącznie 187 wozów strażackich dofinansowanych przez Unię Europejską. Istotny kawałek dotacyjnego tortu trafi również do jednostek z naszego powiatu. To w drugiej połowie lutego tymczasem dofinansowania już trafiły do kilku pobliskich jednostek jak: OSP w Żółwinie i Falentach.

Nie wyrzucaj jedzenia po świętach. Podziel się nim z innymi - Grodzisk News

27

12 2023

Nie wyrzucaj jedzenia po świętach. Podziel się nim z innymi

Święta, święta i po świętach... A po nich w wielu domach zostało dużo jedzenia, które zamiast wyrzucać, możemy użyczyć innym. Na przykład przynosząc produkty do jadłodzielni w Milanówku lub Brwinowie czy Pruszkowie.

Podejrzany o zabójstwo zatrzymany podczas akcji antyterrorystów - Grodzisk News

12

12 2023

Podejrzany o zabójstwo zatrzymany podczas akcji antyterrorystów

Policjanci, w tym funkcjonariusze oddziału antyterrorystycznego, zatrzymali w Pruszkowie mężczyznę podejrzanego o dokonanie bezwzględnego zabójstwa. Jak poinformowała prokuratura prowadząca śledztwo, Sebastian G. działał w warunkach recydywy. Grozi mu dożywocie.

Teatralne  widowisko cyrkowe odwiedzi nasz region. Znamy zdobywców wejściówek! - Grodzisk News

30

10 2023

Teatralne widowisko cyrkowe odwiedzi nasz region. Znamy zdobywców wejściówek!

Znamy już wyniki konkursu, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na teatralne widowisko cyrkowe w Pruszkowie. Nazwiska zwycięzców publikujemy poniżej.

Teatralne  widowisko cyrkowe odwiedzi nasz region. Wygraj bilety już dziś! - Grodzisk News

23

10 2023

Teatralne widowisko cyrkowe odwiedzi nasz region. Wygraj bilety już dziś!

Po wcześniejszych spektaklach Teatru Baniek Mydlanych, do naszego regionu powraca zupełnie nowe widowisko. Tym razem będzie to teatr i cyrk w jednym, w którym głównymi bohaterami będą zabawkowe zwierzęta naturalnych rozmiarów, klauni czy Człowiek-Rakieta. A to wszystko będą mogli obejrzeć nasi czytelnicy, bowiem już dziś ogłaszamy konkurs z wejściówkami do wygrania.

CBŚP zatrzymało 13 podejrzanych o przestępstwa narkotykowe - Grodzisk News

21

10 2023

CBŚP zatrzymało 13 podejrzanych o przestępstwa narkotykowe

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 13 osób podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Do zatrzymań doszło m.in. w Żyrardowie i powiecie pruszkowskim.

Śmiertelny wypadek na kolei. Utrudnienia w ruchu na linii skierniewickiej - Grodzisk News

16

10 2023

Śmiertelny wypadek na kolei. Utrudnienia w ruchu na linii skierniewickiej

Po godz. 12.00 doszło do śmiertelnego potrącenia człowiek na torach PKP w Pruszkowie. Na miejscu czynności prowadzi policja pod nadzorem prokuratora. Tym samym na całej linii skierniewickiej są duże utrudnienia w ruchu pociągów.

Teatralne  widowisko cyrkowe odwiedzi nasz region. Wkrótce rozdamy bilety! - Grodzisk News

10

10 2023

Teatralne widowisko cyrkowe odwiedzi nasz region. Wkrótce rozdamy bilety!

Po wcześniejszych spektaklach Teatru Baniek Mydlanych, do naszego regionu powraca zupełnie nowe widowisko. Tym razem będzie to teatr i cyrk w jednym, w którym głównymi bohaterami będą zabawkowe zwierzęta naturalnych rozmiarów, klauni czy Człowiek-Rakieta. A to wszystko będą mogli obejrzeć nasi czytelnicy, bowiem już wkrótce ogłosimy konkurs z wejściówkami do wygrania.

Obcokrajowiec kradł paliwo. Myślał, że „w Polsce nie trzeba płacić” - Grodzisk News

20

09 2023

Obcokrajowiec kradł paliwo. Myślał, że „w Polsce nie trzeba płacić”

Policjanci z pruszkowskiej drogówki zatrzymali 25-letniego obywatela Gruzji, który od lutego do września regularnie kradł paliwo ze stacji benzynowych. Po zatrzymaniu tłumaczył, że był pewny iż w Polsce nie trzeba płacić za paliwo. Dodatkowo miał podrobione prawo jazdy.

Święto kolorów po sąsiedzku już w piątek - Grodzisk News

22

08 2023

Święto kolorów po sąsiedzku już w piątek

Od kilku sezonów letnich mieszkańców w każdym wieku przyciąga iście kolorowa impreza o ogólnopolskim zasięgu. Holi Święto Kolorów odbywa się regularnie także w naszym powiecie oraz po sąsiedzku. W minionym tygodniu szałowi kolorów można było poddać się w Milanówku, a już w ten piątek festiwal zawita do Pruszkowa. Wstęp wolny!

Awaria na kolei. Duże utrudnienia - Grodzisk News

18

08 2023

Awaria na kolei. Duże utrudnienia

W piątkowy poranek doszło do awarii urządzeń infrastruktury kolejowej na stacji Warszawa Zachodnia. Kolejarze poinformowali o dużych utrudnieniach w ruchu.

Ruszają rozbudowy dróg 719 i 720 - Grodzisk News

13

07 2023

Ruszają rozbudowy dróg 719 i 720

Ponad 23 mln zł – tyle w sumie samorząd Mazowsza wyda na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 720 w Brwinowie, czyli ul. Biskupickiej oraz przebudowę skrzyżowania DW 719 z ul. Przyszłości w Pruszkowie. Prace ruszą niebawem, bo już dziś podpisano umowy z wykonawcami obu inwestycji.

Mężczyzna z 26 zarzutami za kradzieże paliwa - Grodzisk News

30

05 2023

Mężczyzna z 26 zarzutami za kradzieże paliwa

Policjanci z pruszkowskiej komendy powiatowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży paliwa na stacjach w Raszynie, Nadarzynie i Pruszkowie. Łącznie postawiono 23-letniemu mężczyźnie 26 takich zarzutów.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.