TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

08 2023

Święto kolorów po sąsiedzku już w piątek


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatora1 - Grodzisk News


Od kilku sezonów letnich mieszkańców w każdym wieku przyciąga iście kolorowa impreza o ogólnopolskim zasięgu. Holi Święto Kolorów odbywa się regularnie także w naszym powiecie oraz po sąsiedzku. W minionym tygodniu szałowi kolorów można było poddać się w Milanówku, a już w ten piątek festiwal zawita do Pruszkowa. Wstęp wolny!


Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Jest to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia malowanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy

Do Milanówka zawita 25 sierpnia, a centrum wydarzeń będzie Park Anielin. Uczestnicy mogą się spodziewać kolorowych proszków Holi najwyższej jakości, barwnych serpentyn wystrzeliwanych w powietrze, kolorowych balonów z helem, wielobarwnej waty cukrowej oraz lodów, energetycznej muzyki i pozytywnie zakręconej atmosfery.

Początek o godz. 16.00, wstęp wolny.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.