TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

10 2023

Teatralne widowisko cyrkowe odwiedzi nasz region. Wygraj bilety już dziś!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Po wcześniejszych spektaklach Teatru Baniek Mydlanych, do naszego regionu powraca zupełnie nowe widowisko. Tym razem będzie to teatr i cyrk w jednym, w którym głównymi bohaterami będą zabawkowe zwierzęta naturalnych rozmiarów, klauni czy Człowiek-Rakieta. A to wszystko będą mogli obejrzeć nasi czytelnicy, bowiem już dziś ogłaszamy konkurs z wejściówkami do wygrania.


Niezwykle barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino rusza w trasę koncertową po Polsce! Podczas widowiska z zabawkowymi zwierzętami mali widzowie obejrzą hipopotamy tańczące w baletkach, będą świadkami pojedynku bokserskiego nieustraszonych kangurów oraz wystrzelenia z armaty…Człowieka-Rakiety!

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Publiczności ukaże się jedyny na świecie pogromca pcheł, który wystąpi ze swoim małym pupilem; a trzymetrowy pyton amazoński pokaże sprawdzi umiejętności wyszkolonego fakira!

A co na deser cyrkowe pingwiny, ciekawskie strusie, czarujący klauni i magicy oraz gwiazda areny: wyjątkowy orangutan Gosha.

Spektakl odbędzie się 9 listopada o 18.00 w hali CKiS w Pruszkowie.

My zaś już dziś ogłaszamy konkurs, w którym rozdamy bilety na to wydarzenie.

KONKURS
Dwie osoby, które dziś, 23 października punktualnie o godz. 11.00, jako pierwsze przyślą maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując "Teatr cyrkowy w Pruszkowie", otrzymają podwójne zaproszenia na wydarzenie 9 listopada. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 25 października.


*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.