reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

10 2023

Teatralne widowisko cyrkowe odwiedzi nasz region. Znamy zdobywców wejściówek!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatora1 - Grodzisk News


Znamy już wyniki konkursu, w którym do wygrania były dwie podwójne wejściówki na teatralne widowisko cyrkowe w Pruszkowie. Nazwiska zwycięzców publikujemy poniżej.


Po wcześniejszych spektaklach Teatru Baniek Mydlanych, do naszego regionu powraca zupełnie nowe widowisko. Tym razem będzie to teatr i cyrk w jednym, w którym głównymi bohaterami będą zabawkowe zwierzęta naturalnych rozmiarów, klauni czy Człowiek-Rakieta. A to wszystko będą mogli obejrzeć nasi czytelnicy, bowiem już dziś ogłaszamy konkurs z wejściówkami do wygrania.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Niezwykle barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino rusza w trasę koncertową po Polsce! Podczas widowiska z zabawkowymi zwierzętami mali widzowie obejrzą hipopotamy tańczące w baletkach, będą świadkami pojedynku bokserskiego nieustraszonych kangurów oraz wystrzelenia z armaty…Człowieka-Rakiety!

Publiczności ukaże się jedyny na świecie pogromca pcheł, który wystąpi ze swoim małym pupilem; a trzymetrowy pyton amazoński pokaże sprawdzi umiejętności wyszkolonego fakira!

A co na deser cyrkowe pingwiny, ciekawskie strusie, czarujący klauni i magicy oraz gwiazda areny: wyjątkowy orangutan Gosha.

Spektakl odbędzie się 9 listopada o 18.00 w hali CKiS w Pruszkowie.

My zaś już dziś ogłaszamy konkurs, w którym rozdamy bilety na to wydarzenie.

KONKURS
Dwie osoby, które dziś, 27 października punktualnie o godz. 15.00, jako pierwsze przyślą maila pod adresem: adam.fabisiewicz@grodzisknews.pl, w treści wpisując "Teatr cyrkowy w Pruszkowie", otrzymają podwójne zaproszenia na wydarzenie 9 listopada. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 30 października.


*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

ZWYCIĘZCY
Podwójne zaproszenia na widowisko zdobywają Małgorzata Głodek i Beata Maciejewska. Gratulujemy. Z obiema paniami skontaktujemy się telefonicznie. Wszystkim zaś bardzo dziękujemy za udział.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.