reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

BŁĄD 404

Strona, której Państwo szukacie nie istnieje lub zmieniła adres.NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

W niedzielę druga tura w Milanówku i Żabiej Woli, a wkrótce cisza wyborcza - Grodzisk News

19

04 2024

W niedzielę druga tura w Milanówku i Żabiej Woli, a wkrótce cisza wyborcza

Już w niedzielę Polacy pójdą do urn, aby zagłosować w drugiej turze wyborów samorządowych. Wyborcza dogrywka odbędzie się także w Milanówku i Żabiej Woli. A już dziś od północy, aż do zamknięcia lokali wyborczych w niedzielny wieczór obowiązywać będzie cisza wyborcza.

Grodzisk zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci z trudnych rodzin - Grodzisk News

19

04 2024

Grodzisk zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci z trudnych rodzin

Grodziska gmina zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci młodzieży z trudnych rodzin, borykających się z dysfunkcjami. Ze specyfikacji ogłoszonego niedawno przetargu dowiadujemy się, że z kolonii skorzysta łącznie 90 dzieci.

Bogoria przystępuje do meczów o tytuły w Polsce i Europie! - Grodzisk News

18

04 2024

Bogoria przystępuje do meczów o tytuły w Polsce i Europie!

Dużo dobrego pod względem sportowym dzieje się ostatnio w Grodzisku. W miniony weekend Grodziski Klub Koszykarski, wygrał turniej półfinałowy o awans do drugiej ligi mężczyzn i jest już w finałowej rozgrywce, do półfinału zmagań o pierwszą ligę weszli z kolei siatkarze Sparty. Teraz czas na tenisistów stołowych Bogorii. Już w ten weekend start play-offów, a a kilka dni później mecze w finale Pucharu Europy!

Jaki system Smart Home wybrać? - Grodzisk News

18

04 2024

Jaki system Smart Home wybrać?

Włączyć światło, podkręcić ogrzewanie, zasunąć żaluzje, włączyć muzykę, zamknąć mieszkanie - codzienność to niekończąca się lista zadań do wykonania. Jednak w inteligentnym domu wygląda to zgoła inaczej, ponieważ wiele zadań wykonuje się automatycznie, bez ingerencji użytkowników. Na czym polega smart home i czym się kierować przy wyborze takiego systemu?

Artykuł sponsorowany

Happening taneczny w grodziskiej Mediatece - Grodzisk News

18

04 2024

Happening taneczny w grodziskiej Mediatece

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca Grodzisk zaprosi wszystkich mieszkańców na happening taneczny, w którym będzie można za darmo nauczyć się różnych tańców i sprawdzić swe umiejętności w praktyce.

Co kupić na prezent dla dziecka w wieku 3 lat? - Grodzisk News

18

04 2024

Co kupić na prezent dla dziecka w wieku 3 lat?

Co wybrać na prezent dla małego chłopca, spośród tak wielu ciekawych i kolorowych zabawek? Skąd mieć pewność, że to właśnie kolejne autko ucieszy malucha, a nie coś z oferty zabawek edukacyjnych? W końcu tego typu zabawki wcale nie muszą być nudne, a do tego mogą uczyć nowych umiejętności. Co zatem wybrać, by ucieszyć małego odkrywcę, a przy okazji nie wydać na to zbyt wiele?

Artykuł sponsorowany

Pożar warsztatu w Milanówku. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News

18

04 2024

Pożar warsztatu w Milanówku. Dwie osoby w szpitalu

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły ogień, którym objęty był warsztat samochodowy w Milanówku. Żywioł strawił sporą część obiektu. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Zderzenie trzech aut w Kozerkach - Grodzisk News

18

04 2024

Zderzenie trzech aut w Kozerkach

Od rana trwały utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 719 w Kozerkach, po tym jak doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Uczestnicy kolizji byli badani przez medyków. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Festiwal Otwarte Ogrody w Milanówku już po raz dziewiętnasty - Grodzisk News

18

04 2024

Festiwal Otwarte Ogrody w Milanówku już po raz dziewiętnasty

Już po raz dziewiętnasty mieszkańcy Milanówka otworzą swoje ogrody przed sąsiadami i nie tylko. W ramach tegorocznej odsłony myślą przewodnią festiwalu będzie historia jedwabnictwa w związku ze stuleciem tego surowca w mieście. Mieszkańcy, którzy chcą włączyć swe posesje do programu wydarzeń mogą się zgłaszać do 10 maja.

Policyjny pościg za kierowcą volkswagena - Grodzisk News

18

04 2024

Policyjny pościg za kierowcą volkswagena

Grodziscy policjanci zatrzymali po pościgu 29-letniego kierowcę volkswagena. Wkrótce okazało się, że mężczyzna zdecydował się uciekać przed funkcjonariuszami, bo... nie ma prawa jazdy. Teraz grozi mu nawet kilka lat więzienia.

Milanówek zaprasza na Bieg STO-nogi. Zapisy trwają - Grodzisk News

17

04 2024

Milanówek zaprasza na Bieg STO-nogi. Zapisy trwają

Milanowski Bieg STO-nogi to sportowa impreza, która na dobre lat funkcjonuje w kalendarzu wydarzeń miasta ogrodu. Nie inaczej będzie w tym roku. Kolejna odsłona biegu odbędzie się w czerwcu, a zapisy do startu w poszczególnych konkurencjach już trwają.

Orkiestra rodem z Luizjany z koncertem na grodziskiej scenie - Grodzisk News

17

04 2024

Orkiestra rodem z Luizjany z koncertem na grodziskiej scenie

W połowie maja szykuje się nie lada gratka dla melomanów. Na scenie grodziskiego centrum kultury z koncertem wystąpi bowiem uznana na świecie  Acadiana Chamber Orchestra z Luizjany pod batutą Mariusza Smolija.

Kto dokończy rozbudowę szkoły z salą gimnastyczną? - Grodzisk News

17

04 2024

Kto dokończy rozbudowę szkoły z salą gimnastyczną?

Od połowy ubiegłego roku trwa rozbudowa Szkoły Podstawowej w Skułach wraz z budową sali sportowej. Żabiowolski magistrat po raz kolejny zmuszony był ogłosić przetarg na dokończenie inwestycji. Wcześniejsze postępowania przetargowe ujawniały bowiem zdecydowanie zbyt wysokie ceny realizacji przedsięwzięcia. Jak będzie tym razem?
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.