reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

05 2024

Dwa pożary na terenie powiatu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W piątek straż pożarna była wzywana do Baranowa i Międzyborowa. W pierwszej miejscowości doszło do pożaru łąki, natomiast w drugiej palił się samochód osobowy.


Informacje o obu zdarzeniach otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. Strażacy potwierdzili.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwsze zdarzenie miało miejsce przed godz. 15.00 w Międzyborowie. – O godz. 14.59 otrzymaliśmy zgłoszenie z Międzyborowa. Tam, na ul. Czecha płonął samochód osobowy. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Międzyborów. Gdy strażacy przyjechali na miejsce pożar był już rozwinięty, cały pojazd był zajęty ogniem. Spłonął doszczętnie. W środku nikogo nie było, brak osób poszkodowanych. Strażacy wrócili do koszar o godz. 15.53 – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Drugie zdarzenie miało miejsce wieczorem. – O godz. 20.39 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze nieużytków rolnych przy ul. Brzozowej w Baranowie. Płonęła trawa o powierzchni około 200 mkw. Nie było zagrożenia dla ludzi i budynków. Akcja została zakończona o godz. 21.25 – podają strażacy z Grodziska. Na miejscu były zastępy straży pożarnej z OSP Izdebno Kościelne i OSP Baranów.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.