reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

BŁĄD 404

Strona, której Państwo szukacie nie istnieje lub zmieniła adres.NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Legia Training Center otworzy się dla wszystkich. Wkrótce obiekt zwiedzisz za darmo - Grodzisk News

19

04 2024

Legia Training Center otworzy się dla wszystkich. Wkrótce obiekt zwiedzisz za darmo

Legia Training Center – nowoczesna akademia Legii Warszawa na granicy Książenic i Urszulina otworzy swoje podwoje przed wszystkimi chętnymi, aby za darmo zwiedzić obiekt. Stanie się to podczas majowej Nocy Muzeów, w której grodzisk gmina regularnie od kilku lat bierze udział.

Grodzisk. Przyjdź na przegląd filmów o spektrum autyzmu w Kinie Wolność - Grodzisk News

19

04 2024

Grodzisk. Przyjdź na przegląd filmów o spektrum autyzmu w Kinie Wolność

W Grodzisku mamy „Niebieski kwiecień”, czyli miesiąc podnoszenia świadomości autyzmu. Poza dotychczasowymi wydarzeniami odbędą się kolejne bardzo ważne i ciekawe inicjatywy. Taką będzie z pewnością przegląd filmowy „Spektrum możliwości” w Kinie Wolność.

W niedzielę druga tura w Milanówku i Żabiej Woli, a wkrótce cisza wyborcza - Grodzisk News

19

04 2024

W niedzielę druga tura w Milanówku i Żabiej Woli, a wkrótce cisza wyborcza

Już w niedzielę Polacy pójdą do urn, aby zagłosować w drugiej turze wyborów samorządowych. Wyborcza dogrywka odbędzie się także w Milanówku i Żabiej Woli. A już dziś od północy, aż do zamknięcia lokali wyborczych w niedzielny wieczór obowiązywać będzie cisza wyborcza.

Grodzisk zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci z trudnych rodzin - Grodzisk News

19

04 2024

Grodzisk zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci z trudnych rodzin

Grodziska gmina zorganizuje letni wypoczynek dla dzieci młodzieży z trudnych rodzin, borykających się z dysfunkcjami. Ze specyfikacji ogłoszonego niedawno przetargu dowiadujemy się, że z kolonii skorzysta łącznie 90 dzieci.

Bogoria przystępuje do meczów o tytuły w Polsce i Europie! - Grodzisk News

18

04 2024

Bogoria przystępuje do meczów o tytuły w Polsce i Europie!

Dużo dobrego pod względem sportowym dzieje się ostatnio w Grodzisku. W miniony weekend Grodziski Klub Koszykarski, wygrał turniej półfinałowy o awans do drugiej ligi mężczyzn i jest już w finałowej rozgrywce, do półfinału zmagań o pierwszą ligę weszli z kolei siatkarze Sparty. Teraz czas na tenisistów stołowych Bogorii. Już w ten weekend start play-offów, a a kilka dni później mecze w finale Pucharu Europy!

Jaki system Smart Home wybrać? - Grodzisk News

18

04 2024

Jaki system Smart Home wybrać?

Włączyć światło, podkręcić ogrzewanie, zasunąć żaluzje, włączyć muzykę, zamknąć mieszkanie - codzienność to niekończąca się lista zadań do wykonania. Jednak w inteligentnym domu wygląda to zgoła inaczej, ponieważ wiele zadań wykonuje się automatycznie, bez ingerencji użytkowników. Na czym polega smart home i czym się kierować przy wyborze takiego systemu?

Artykuł sponsorowany

Happening taneczny w grodziskiej Mediatece - Grodzisk News

18

04 2024

Happening taneczny w grodziskiej Mediatece

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca Grodzisk zaprosi wszystkich mieszkańców na happening taneczny, w którym będzie można za darmo nauczyć się różnych tańców i sprawdzić swe umiejętności w praktyce.

Co kupić na prezent dla dziecka w wieku 3 lat? - Grodzisk News

18

04 2024

Co kupić na prezent dla dziecka w wieku 3 lat?

Co wybrać na prezent dla małego chłopca, spośród tak wielu ciekawych i kolorowych zabawek? Skąd mieć pewność, że to właśnie kolejne autko ucieszy malucha, a nie coś z oferty zabawek edukacyjnych? W końcu tego typu zabawki wcale nie muszą być nudne, a do tego mogą uczyć nowych umiejętności. Co zatem wybrać, by ucieszyć małego odkrywcę, a przy okazji nie wydać na to zbyt wiele?

Artykuł sponsorowany

Pożar warsztatu w Milanówku. Dwie osoby w szpitalu - Grodzisk News

18

04 2024

Pożar warsztatu w Milanówku. Dwie osoby w szpitalu

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły ogień, którym objęty był warsztat samochodowy w Milanówku. Żywioł strawił sporą część obiektu. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Zderzenie trzech aut w Kozerkach - Grodzisk News

18

04 2024

Zderzenie trzech aut w Kozerkach

Od rana trwały utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 719 w Kozerkach, po tym jak doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Uczestnicy kolizji byli badani przez medyków. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Festiwal Otwarte Ogrody w Milanówku już po raz dziewiętnasty - Grodzisk News

18

04 2024

Festiwal Otwarte Ogrody w Milanówku już po raz dziewiętnasty

Już po raz dziewiętnasty mieszkańcy Milanówka otworzą swoje ogrody przed sąsiadami i nie tylko. W ramach tegorocznej odsłony myślą przewodnią festiwalu będzie historia jedwabnictwa w związku ze stuleciem tego surowca w mieście. Mieszkańcy, którzy chcą włączyć swe posesje do programu wydarzeń mogą się zgłaszać do 10 maja.

Policyjny pościg za kierowcą volkswagena - Grodzisk News

18

04 2024

Policyjny pościg za kierowcą volkswagena

Grodziscy policjanci zatrzymali po pościgu 29-letniego kierowcę volkswagena. Wkrótce okazało się, że mężczyzna zdecydował się uciekać przed funkcjonariuszami, bo... nie ma prawa jazdy. Teraz grozi mu nawet kilka lat więzienia.

Milanówek zaprasza na Bieg STO-nogi. Zapisy trwają - Grodzisk News

17

04 2024

Milanówek zaprasza na Bieg STO-nogi. Zapisy trwają

Milanowski Bieg STO-nogi to sportowa impreza, która na dobre lat funkcjonuje w kalendarzu wydarzeń miasta ogrodu. Nie inaczej będzie w tym roku. Kolejna odsłona biegu odbędzie się w czerwcu, a zapisy do startu w poszczególnych konkurencjach już trwają.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.