reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Warszawa wiadomości, strona 6

Policjanci odzyskali 10 z 14 skradzionych aut - Grodzisk News

10

03 2022

Policjanci odzyskali 10 z 14 skradzionych aut

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Stołecznej Policji odzyskali 10 z 14 aut, które zostały skradzione jednej nocy. Dwa z nich zostały znalezione w Grodzisku. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn.

Gotują zupę dla ukraińskich uchodźców i rozdają na warszawskich dworcach. Wspomóż zbiórkę pieniędzy na produkty - Grodzisk News

08

03 2022

Gotują zupę dla ukraińskich uchodźców i rozdają na warszawskich dworcach. Wspomóż zbiórkę pieniędzy na produkty

W Warszawie trwa inicjatywa podawania posiłków na warszawskich dworcach dla uchodźców wojennych z Ukrainy. W internecie organizatorzy prowadzą zbiórkę pieniędzy na produkty, z których gotują zupę. Im więcej pieniędzy uda się zebrać, tym więcej ciepłych posiłków trafi do potrzebujących.

Mazowsze uruchamia świetlicę dla dzieci z Ukrainy. Będzie wsparcie psychologiczne - Grodzisk News

07

03 2022

Mazowsze uruchamia świetlicę dla dzieci z Ukrainy. Będzie wsparcie psychologiczne

Od dziś uciekający przed wojną najmłodsi mieszkańcy Ukrainy mogą skorzystać ze wsparcia Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Przy ul. Koszykowej 79b placówka uruchomiła dzienny punkt opieki nad dziećmi oraz bezpłatną pomoc psychologiczną dla najmłodszych Uchodźców. Z kolei w siedzibie Centrum w Zagórzu działa już bezpłatny punkt rehabilitacyjny.

Koleje Mazowieckie uruchomiły połączenie humanitarne - Grodzisk News

04

03 2022

Koleje Mazowieckie uruchomiły połączenie humanitarne

W środę przyjechał pierwszy skład Kolei Mazowieckich, który przejechał trasę Warszawa Wschodni — Dorohusk — Warszawa Wschodnia, aby pomóc w transporcie uchodźcom z Ukrainy. Dziś rano odjechał drugi taki skład.

Są oferty na studium rozbudowy Warszawskiego Węzła Kolejowego - Grodzisk News

27

02 2022

Są oferty na studium rozbudowy Warszawskiego Węzła Kolejowego

Od 4 do 8 mln zł może kosztować opracowanie studium planistycznego rozbudowy Warszawskiego Węzła Kolejowego ze szczególnym uwzględnieniem nowej linii średnicowej. PKP Polskie Linie Kolejowe otworzyły oferty na to zadanie.

„Jezioro łabędzie” w Romie. Wkrótce rozdamy bilety! - Grodzisk News

22

02 2022

„Jezioro łabędzie” w Romie. Wkrótce rozdamy bilety!

16 marca Polski Balet Królewski wystawi słynny spektakl „Jezioro łabędzie" w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. My zaś już wkrótce ogłosimy konkursy, w których do wygrania podwójne zaproszenia na balet. A jego szczegóły poniżej.

Wielu chętnych do wykonania dokumentacji Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej - Grodzisk News

17

02 2022

Wielu chętnych do wykonania dokumentacji Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty w przetargach. na opracowanie Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego wraz uzyskaniem decyzji środowiskowej dla dwóch odcinków Obwodnicy Aglomeracji Warszawskiej po zachodniej stronie miasta stołecznego.

Noworoczny Koncert Wiedeński w Romie już dziś! - Grodzisk News

01

02 2022

Noworoczny Koncert Wiedeński w Romie już dziś!

Noworoczny Koncert Wiedeński z udziałem gwiazd polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej już 1 lutego na Dużej Scenie Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie. Bilety wciąż dostępne.

Pomóżmy małej Sandrze wygrać walkę ze złośliwym rakiem - Grodzisk News

31

01 2022

Pomóżmy małej Sandrze wygrać walkę ze złośliwym rakiem

Sandra to uśmiechnięta i pogodna dziewczynka w jej krótkie życie brutalnie wdarła się rzadka odmiana raka, która dała już przerzuty. Jedyną szansą na przeżycie dla dziecka jest ksztowna terapia. Stąd nasz apel o pomoc w zbiórce pieniędzy!

Noworoczny Koncert Wiedeński w Romie. Wiemy kto wygrał bilety - Grodzisk News

27

01 2022

Noworoczny Koncert Wiedeński w Romie. Wiemy kto wygrał bilety

Noworoczny Koncert Wiedeński z udziałem gwiazd polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej już 1 lutego na Dużej Scenie Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie. Z tej okazji rozdaliśmy drugi zestaw biletów na wydarzenie. Szczegóły poniżej.

Ponad 22 tysiące wykroczeń na S8. Głównie zbyt szybka jazda - Grodzisk News

24

01 2022

Ponad 22 tysiące wykroczeń na S8. Głównie zbyt szybka jazda

Odcinkowy pomiar prędkości uruchomiony na dwóch fragmentach S8 pozwolił zebrać dane z których wynika, że do 17 stycznia 2022 roku ponad 20 tysięcy razy przekroczono prędkość.

Przypadki wścieklizny u zwierząt. Zabezpiecz swojego pupila - Grodzisk News

23

01 2022

Przypadki wścieklizny u zwierząt. Zabezpiecz swojego pupila

Na terenie województwa mazowieckiego odnotowano już ponad 100 przypadków wścieklizny u zwierząt. Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii propaguje akcję dotyczącą obowiązkowego podawania psom preparatów przeciwko wściekliźnie.

Noworoczny Koncert Wiedeński w Romie już 1 lutego Wkrótce rozdamy bilety! - Grodzisk News

18

01 2022

Noworoczny Koncert Wiedeński w Romie już 1 lutego Wkrótce rozdamy bilety!

Gwiazdorska obsada, balet, orkiestra, przepiękne głosy które zachwycają publiczność w każdym wieku! Znakomite widowisko dla całej rodziny. Koncert Wiedeński to także zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą również najmłodszych widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca - Johanna Straussa. To wszystko już 1 lutego w warszawskim Teatrze Roma. Niebawem ogłosimy konkursy w których do wygrania będą bilety na wydarzenie.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.