TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

03 2022

Weź udział w biegu na pomoc Oskarowi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Weź udział w biegu na pomoc Oskarowi - Grodzisk News


Sezon biegowy się rozkręca, toteż warto wziąć udział w takim, który poza aspektem sportowym, przyniesie wydatną pomoc małemu chłopcu zmagającemu się z chorobą. Już 20 marca w Pruszkowie odbędzie się bieg z którego dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Oskara Sobczyka.


,,Bieg Pomocnych Serc 2022’’ ma na celu sfinansowanie dalszej rehabilitacji dwunastoletniego Oskara - mieszkańca Pruszkowa, chorującego na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego regionu do czynnego udziału w biegach(500 m, 5 km, 10 km), licytacjach, kiermaszu ciast oraz animacjach dla dzieci. Połączmy siły we wspólnej walce o zdrowie Oskarka. Impreza biegowa zaplanowana jest na 20 marca o godzinie 13:00 w Park Potulickich, w Pruszkowie – mówią organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

 impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Pruszkowa oraz starosty pruszkowskiego. Jest organizowana przez miejscową młodzież (Oliviera Mieczkowskiego, Kingę Bernacką i Adama Żebrowskiego) oraz Stowarzyszenie ,,Biegamy dla zdrowia’’ Zapisy TUTAJ

–Gwarantujemy elektroniczny pomiar czasu, medale dla wszystkich i nagrody niespodzianki dla najlepszych. Głównym sponsorem biegu jest lokalna firma developerska - ACPS Development – zaznaczają organizatorzy.

– Na licytacjach m.in. piłki z autografami reprezentacji Polski, voucher na zniżkę mieszkaniową firmy ACPS Development, Dzień zawodów spędzony z ekipą driftera Pawła Korpulińskiego, jazda na miejscu pasażera w aucie driftowym oraz wiele innych. 

Weź udział w biegu na pomoc Oskarowi - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.