TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

03 2022

Weź udział w biegu na pomoc Oskarowi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Weź udział w biegu na pomoc Oskarowi - Grodzisk News


Sezon biegowy się rozkręca, toteż warto wziąć udział w takim, który poza aspektem sportowym, przyniesie wydatną pomoc małemu chłopcu zmagającemu się z chorobą. Już 20 marca w Pruszkowie odbędzie się bieg z którego dochód będzie przeznaczony na rehabilitację Oskara Sobczyka.


,,Bieg Pomocnych Serc 2022’’ ma na celu sfinansowanie dalszej rehabilitacji dwunastoletniego Oskara - mieszkańca Pruszkowa, chorującego na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego regionu do czynnego udziału w biegach(500 m, 5 km, 10 km), licytacjach, kiermaszu ciast oraz animacjach dla dzieci. Połączmy siły we wspólnej walce o zdrowie Oskarka. Impreza biegowa zaplanowana jest na 20 marca o godzinie 13:00 w Park Potulickich, w Pruszkowie – mówią organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

 impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Pruszkowa oraz starosty pruszkowskiego. Jest organizowana przez miejscową młodzież (Oliviera Mieczkowskiego, Kingę Bernacką i Adama Żebrowskiego) oraz Stowarzyszenie ,,Biegamy dla zdrowia’’ Zapisy TUTAJ

–Gwarantujemy elektroniczny pomiar czasu, medale dla wszystkich i nagrody niespodzianki dla najlepszych. Głównym sponsorem biegu jest lokalna firma developerska - ACPS Development – zaznaczają organizatorzy.

– Na licytacjach m.in. piłki z autografami reprezentacji Polski, voucher na zniżkę mieszkaniową firmy ACPS Development, Dzień zawodów spędzony z ekipą driftera Pawła Korpulińskiego, jazda na miejscu pasażera w aucie driftowym oraz wiele innych. 

Weź udział w biegu na pomoc Oskarowi - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.