reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

01 2022

Masz uwagi do działań CPK? Zgłoś do urzędu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: cpk.plMasz uwagi do działań CPK? Zgłoś do urzędu - Grodzisk News


Baranowski magistrat zachęca mieszkańców do zgłaszania sytuacji, w których działania firm na rzecz Centralnego Portu Komunikacyjnego budzą wątpliwości.


Wokół działań spółki CPK oraz firm działających na jej zlecenie na terenie gdzie ma powstać duży port lotniczy pojawiło się wiele emocji. Tylko w ostatnim czasie wójtowie gmin Baranów i Teresin oraz burmistrz Wiskitek podpisali wspólne stanowisko, w którym podkreślają, że brak jest jakiejkolwiek komunikacji z przedstawicielami spółki Centralny Port Komunikacyjny i domagają się szczegółowych informacji. Do czasu otrzymania zwrotnej informacji ze strony premiera RP, do którego skierowano to stanowisko gminy zawieszają współpracę z CPK i odmawiają udzielania odpowiedzi na pytania spółki więcej tutaj. Dodatkowo w grudniu gmina Baranów przyjęła na ostatniej sesji uchwałę w sprawie CPK. Załącznikiem dokumentu jest apel gminy do mieszkańców, w którym gmina wykazuje błędy ze strony wykonawcy więcej tutaj, a z kolei Stowarzyszenie „Zanim Powstanie Lotnisko – CPK” planuje złożyć do premiera RP Mateusza Morawieckiego petycję z prośbą usunięcia słowa „Solidarność” z nazwy portu tutaj.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Teraz gmina Baranów zachęca mieszkańców do zgłaszani do urzędu wszystkich działań z CPK budzących wątpliwości. – W związku z pojawiającymi się sygnałami od Mieszkańców Gminy Baranów zachęcamy do pisemnego zgłaszania do Urzędu informacji o działaniach firm wykonujących pracę na zlecenie spółki CPK jeśli działania te budzą wątpliwości bądź zaburzają lub naruszają Państwa prywatność – czytamy na stronie Urzędu Gminy Baranów.

Zgłoszeń pisemnych można dokonywać osobiście w Urzędzie Gminy, korzystając z poczty elektronicznej urzad@gmina-baranow.pl lub za pośrednictwem platformy ePUAP.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

na trasie z grodziska do jaktora (zaraz za grodziskiem, chyba kozerki), po prawej stronie przy torach, jest łąka, na której stoi reklama magazynów. Jakiś czas temu na tej łace byl baner, że teren na sprzedaż pod budowę szeregowców, czegoś tam jeszcze, a teraz na plakacie widać hale? Czy ktoś wie, czy na tym terenie zostana postawione kolejne okropne hale magazynowe????

Milo
14-01-2022 19:34

Na co nam CPK skoro jest lotnisko w Berlinie ? W ogóle na co nam suwerenna Polska skoro są Niemcy , lepiej żeby Polska była landem a gubernatorem Tusk a Polacy parobkami u Niemca , ITD

Jeremi
15-01-2022 11:19


a gdzie można zgłaszać nieprawidłowe działania urzędników gminnych?

józef
15-01-2022 12:30


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.