TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

11 2023

Książenice. Wybił przednią szybę w autobusie, doszło do szarpaniny z kierowcą


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Od wczoraj policja poszukuje mężczyzny, który w Książenicach miał butelką od piwa wybić szybę w autobusie nr 33 oraz znieważyć kierowcę tego pojazdu. Jak przekazała nam policja, między mężczyznami doszło też do szarpaniny.


Pierwszą informację o zdarzeniu przekazała nam czytelniczka. – We wtorek w Książenicach przy kościele po godzinie 15 mężczyzna rzucił butelką z piwem w nadjeżdżający autobus linii 33 po czym podszedł do drzwi kierowcy i kiedy ten wyszedł do niego, rzucił się na kierowcę z pięściami. Na miejsce została wezwana policja – napisała w wiadomości do redakcji pani Katarzyna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policja potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia i poszukuje agresora. – 14 listopada około godz. 15.20 dyżurny komendy w Grodzisku otrzymał zgłoszenie, w al. Marylskiego na wysokości kościoła nieznany mężczyzna wyszedł z przystanku, wykrzykiwał coś do kierowcy autobusu, a następnie rzucił butelką po piwie i wybił przednią szybę – mówi nam mł. asp. Kamil Sobótka z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–Agresor podszedł do drzwi kierowcy, a kiedy ten wyszedł z pojazdu doszło do szarpaniny. Następnie agresywny mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policjantów. Trwają także ustalenia co do okoliczności zdarzenia, które pozwolą odnaleźć sprawcę. Mężczyzna odpowie za znieważenie funkcjonariusza publicznego – dodaje Kamil Sobótka.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.