TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

11 2023

Książenice. Wybił przednią szybę w autobusie, doszło do szarpaniny z kierowcą


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Od wczoraj policja poszukuje mężczyzny, który w Książenicach miał butelką od piwa wybić szybę w autobusie nr 33 oraz znieważyć kierowcę tego pojazdu. Jak przekazała nam policja, między mężczyznami doszło też do szarpaniny.


Pierwszą informację o zdarzeniu przekazała nam czytelniczka. – We wtorek w Książenicach przy kościele po godzinie 15 mężczyzna rzucił butelką z piwem w nadjeżdżający autobus linii 33 po czym podszedł do drzwi kierowcy i kiedy ten wyszedł do niego, rzucił się na kierowcę z pięściami. Na miejsce została wezwana policja – napisała w wiadomości do redakcji pani Katarzyna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policja potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia i poszukuje agresora. – 14 listopada około godz. 15.20 dyżurny komendy w Grodzisku otrzymał zgłoszenie, w al. Marylskiego na wysokości kościoła nieznany mężczyzna wyszedł z przystanku, wykrzykiwał coś do kierowcy autobusu, a następnie rzucił butelką po piwie i wybił przednią szybę – mówi nam mł. asp. Kamil Sobótka z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–Agresor podszedł do drzwi kierowcy, a kiedy ten wyszedł z pojazdu doszło do szarpaniny. Następnie agresywny mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policjantów. Trwają także ustalenia co do okoliczności zdarzenia, które pozwolą odnaleźć sprawcę. Mężczyzna odpowie za znieważenie funkcjonariusza publicznego – dodaje Kamil Sobótka.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.