reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

10 2023

Koncert Piotra Bukartyka w szczytnym celu. Przyjdź, posłuchaj, pomóż


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraKoncert Piotra Bukartyka w szczytnym celu. Przyjdź, posłuchaj, pomóż - Grodzisk News


Los bezwzględnie obszedł się z właścicielami hostelu "Dobranocka" w Korytowie. 5 października pożar strawił dużą część budynku, którego właściciele – pani Małgorzata i Jarosław – nie tylko prowadzili w nim wynajem noclegów, lecz także tam mieszkali. W jednej chwili stracili dorobek życia. Już w tę niedzielę (29 października) odbędzie się charytatywny koncert Piotra Bukartyka wraz z zespołem Z Tylu Chmur, a my możemy pomóc – przychodząc na występ i wykupując bilety w formie cegiełek.


– 5 października życie Gosi i Jarka w w ciągu zaledwie godziny stanęło na głowie. To właśnie tego dnia dobytek ich życia został pochłonięty przez ogień. Ogromny pożar pochłonął marzenia, o spokojnym życiu i spokojnej emeryturze. Osiem lat pracy przy tworzeniu Hostelu Dobranocka, osiem lat poświęceń i wyrzeczeń, ku ich rozpaczy poszło z dymem. Jeden szaleniec doprowadził do tragedii: odebrał majątek, wypracowany własnymi rękami, w pocie czoła. Cel koncertu jest prosty i wyjątkowy zarazem! Pomóżmy Gosi i Jarkowi odzyskać marzenia oraz ich Hostel Dobranockę – mówią najbliżsi poszkodowanych, którzy wpadli na pomysł organizacji koncertu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Piotr Bukartyk to znakomity tekściarz instrumentalista, obdarzony również charakterystycznym wokalem. Wielu z nas kojarzy go ze świetnej muzyczno-satyrycznej współpracy z Wojciechem Mannem nazwanej jako Duet Egzotyczny Bukman. A duet ów jeszcze wcześniej przez długi czas współpracował na falach eteru radiowej Trójki.

W niedzielę wystąpi wraz zespołem Z Tylu Chmur. Występ odbędzie się w sali bankietowej Glamour w Korytowie, a bilety będą sprzedawane przed wejściem na koncert w formie cegiełek od 60 złotych.

Można również wesprzeć zbiórkę w internecie, trwa bowiemTUTAJ.

Koncert Piotra Bukartyka w szczytnym celu. Przyjdź, posłuchaj, pomóż - Grodzisk Newsfoto: Mat. organizatora


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.