reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

10 2023

Koncert Piotra Bukartyka w szczytnym celu. Przyjdź, posłuchaj, pomóż


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraKoncert Piotra Bukartyka w szczytnym celu. Przyjdź, posłuchaj, pomóż - Grodzisk News


Los bezwzględnie obszedł się z właścicielami hostelu "Dobranocka" w Korytowie. 5 października pożar strawił dużą część budynku, którego właściciele – pani Małgorzata i Jarosław – nie tylko prowadzili w nim wynajem noclegów, lecz także tam mieszkali. W jednej chwili stracili dorobek życia. Już w tę niedzielę (29 października) odbędzie się charytatywny koncert Piotra Bukartyka wraz z zespołem Z Tylu Chmur, a my możemy pomóc – przychodząc na występ i wykupując bilety w formie cegiełek.


– 5 października życie Gosi i Jarka w w ciągu zaledwie godziny stanęło na głowie. To właśnie tego dnia dobytek ich życia został pochłonięty przez ogień. Ogromny pożar pochłonął marzenia, o spokojnym życiu i spokojnej emeryturze. Osiem lat pracy przy tworzeniu Hostelu Dobranocka, osiem lat poświęceń i wyrzeczeń, ku ich rozpaczy poszło z dymem. Jeden szaleniec doprowadził do tragedii: odebrał majątek, wypracowany własnymi rękami, w pocie czoła. Cel koncertu jest prosty i wyjątkowy zarazem! Pomóżmy Gosi i Jarkowi odzyskać marzenia oraz ich Hostel Dobranockę – mówią najbliżsi poszkodowanych, którzy wpadli na pomysł organizacji koncertu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Piotr Bukartyk to znakomity tekściarz instrumentalista, obdarzony również charakterystycznym wokalem. Wielu z nas kojarzy go ze świetnej muzyczno-satyrycznej współpracy z Wojciechem Mannem nazwanej jako Duet Egzotyczny Bukman. A duet ów jeszcze wcześniej przez długi czas współpracował na falach eteru radiowej Trójki.

W niedzielę wystąpi wraz zespołem Z Tylu Chmur. Występ odbędzie się w sali bankietowej Glamour w Korytowie, a bilety będą sprzedawane przed wejściem na koncert w formie cegiełek od 60 złotych.

Można również wesprzeć zbiórkę w internecie, trwa bowiemTUTAJ.

Koncert Piotra Bukartyka w szczytnym celu. Przyjdź, posłuchaj, pomóż - Grodzisk Newsfoto: Mat. organizatora


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.