Pracownik Magazynu/ Operator wózka widłowego

Aktywne do: 30.01.2017 12:00
E-mail: rekrutacja@wts.com.pl

Treść ogłoszenia:

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (wpis do rejestru nr 7852). Dla swojego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier

Miejsce: Błonie, Sochaczew, Pruszków, Ożarów Mazowiecki
Nr referencyjny: MAG/BŁONIE
Obowiązki:
– Prace związane z funkcjonowaniem magazynu
– Obsługa wózka widłowego
Wymagania:
– uprawnienia do kierowania wózkiem
– umiejętność jazdy wózkiem wysokiego składowania oraz czołówką
Oferujemy:
– Pracę w oparciu o umowę o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie – około 3000 zł brutto (plus dodatek za pracę w chłodni)
– Stabilne zatrudnienie
– Praca w systemie 3-zmianowym
Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@wts.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Blogi