TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

11 2023

Żyrardowska policja: funkcjonariusz drogówki w ostatniej chwili uratował życie 33-latka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŻyrardowska policja: funkcjonariusz drogówki w ostatniej chwili uratował życie 33-latka - Grodzisk News


O mały włos nie doszło do tragedii w Żyrardowie. Jak przekazała tamtejsza komenda policji, funkcjonariusz wydziału ruchu drogowego podczas służby uratował 33-letniego mężczyznę. Policja podała, że mężczyzna „zamierzał targnąć się na swoje życie”.


Do zdarzenia doszło w środę 15 listopada. – Policjant wydziału ruchu drogowego żyrardowskiej komendy został zadysponowany przez dyżurnego na pilną interwencję. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że 33-letni mężczyzna chce targnąć się na swoje życie – poinformowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Funkcjonariusz szybko odnalazł mężczyznę i od razu przystąpił do działania. Dzięki szybkiej reakcji policjanta żyrardowskiej drogówki nie doszło do tragedii. Uratował to co najcenniejsze, ludzkie życie. 33-letni mężczyzna trafił w ręce zespołu ratownictwa medycznego – dodała.

Jednocześnie rzeczniczka zaapelowała. – Wspierajmy innych. Bądźmy dobrymi słuchaczami i oferujmy wsparcie osobom, które przeżywają trudności. Możemy pomóc im poczuć się mniej samotnym i bardziej zmotywowanym do życia. Jeśli sami czujemy, że to zbyt trudne wskażmy możliwość skorzystania z pomocy specjalistycznej. Pamiętaj, że nie jesteś sam i że są ludzie, którzy chcą Ci pomóc. Nie wahaj się poprosić o pomoc, gdy jej potrzebujesz – napisała st. sierż. Sochacka na stronie komendy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.