TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

16

11 2023

Żyrardowska policja: funkcjonariusz drogówki w ostatniej chwili uratował życie 33-latka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŻyrardowska policja: funkcjonariusz drogówki w ostatniej chwili uratował życie 33-latka - Grodzisk News


O mały włos nie doszło do tragedii w Żyrardowie. Jak przekazała tamtejsza komenda policji, funkcjonariusz wydziału ruchu drogowego podczas służby uratował 33-letniego mężczyznę. Policja podała, że mężczyzna „zamierzał targnąć się na swoje życie”.


Do zdarzenia doszło w środę 15 listopada. – Policjant wydziału ruchu drogowego żyrardowskiej komendy został zadysponowany przez dyżurnego na pilną interwencję. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że 33-letni mężczyzna chce targnąć się na swoje życie – poinformowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Funkcjonariusz szybko odnalazł mężczyznę i od razu przystąpił do działania. Dzięki szybkiej reakcji policjanta żyrardowskiej drogówki nie doszło do tragedii. Uratował to co najcenniejsze, ludzkie życie. 33-letni mężczyzna trafił w ręce zespołu ratownictwa medycznego – dodała.

Jednocześnie rzeczniczka zaapelowała. – Wspierajmy innych. Bądźmy dobrymi słuchaczami i oferujmy wsparcie osobom, które przeżywają trudności. Możemy pomóc im poczuć się mniej samotnym i bardziej zmotywowanym do życia. Jeśli sami czujemy, że to zbyt trudne wskażmy możliwość skorzystania z pomocy specjalistycznej. Pamiętaj, że nie jesteś sam i że są ludzie, którzy chcą Ci pomóc. Nie wahaj się poprosić o pomoc, gdy jej potrzebujesz – napisała st. sierż. Sochacka na stronie komendy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.