reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

04

06 2023

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZderzenie motocykla z samochodem osobowym - Grodzisk News


W niedzielny poranek w miejscowości Grzmiąca (gmina Żabia Wola) doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.


Informację o zdarzeniu przekazali nam czytelnicy. – W miejscowości Grzmiąca był wypadek samochodu i motocykla. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej – poinformował jeden z nich.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 9.51 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem w miejscowości Grzmiąca. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Skuły. Po dojechaniu na miejsce potwierdziliśmy zgłoszenie. Na miejscu motocykliście została udzielona kwalifikowana pomoc przedmedyczna. W trakcie czynności na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego, któremu został przekazany motocyklista. Ratownicy zdecydowali, że poszkodowany nie wymaga hospitalizacji i został na miejscu zdarzenia – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu prowadzone są wciąż czynności przez policję mające na celu ustalić okoliczności zdarzenia. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. W związku z kolizją wciąż mogą być utrudnienia w ruchu.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.