TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

04 2024

Zderzenie ciężarówki z karetką w Tłustem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: CzytelnikZderzenie ciężarówki z karetką w Tłustem - Grodzisk News


W czwartkowy poranek na węźle autostradowym w miejscowości Tłuste doszło do kolizji z udziałem karetki pogotowia i samochodu ciężarowego.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Węzeł Grodzisk Mazowiecki, wypadek z udziałem ciężarówki – poinformował, a do wiadomości dołączył zdjęcia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że samochód ciężarowy zderzył się z ambulansem. – O godz. 8.17 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji na wjeździe na autostradę w miejscowości Tłuste. Kierujący samochodem ciężarowym zmieniał pas ruchu i uderzył w jadącą obok karetkę. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu. – Na miejscu wciąż działają służby. Droga dojazdowa do autostrady jest przejezdna, ale ruch jest spowolniony – dodaje rzecznik grodziskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Zderzenie ciężarówki z karetką w Tłustem - Grodzisk News
Zderzenie ciężarówki z karetką w Tłustem - Grodzisk News
Zderzenie ciężarówki z karetką w Tłustem - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

W niedzielę mamy szansę odsunąć Ziemię Grodziską od władzy, aby to uczynić po pierwsze trzeba iść na wybory.
Proszę spojrzeć na obecnych radnych z ZG te same twarze od kilku kadencji. BETON. Partyjny układ, sitwa z dyktatorem na czele (całe szczęście że jego już nie będzie). W składzie rady gminy najwięcej jest przedstawicieli zawodu NAUCZYCIEL. To oni odpowiadają za poziom edukacji w naszej gminie. Nie tak dawno na GN był artykuł (23.02.2024) o poziomie szkolnictwa tzw. podstawówek w rankingu ogólnopolskim. Nie biorą pod uwagę szkół niepublicznych, tylko te państwowe. Najwyższe miejsce - 838 w naszej gminie zajęła szkoła podstawowa nr.2 im M.Konopnickiej. Taka bogata gmina, ciągle w czołówce w różnej maści konkursach, rankingach i zestawieniach, Benio wszędzie tylko nagrody odbiera --- EDUKACJA DNO, albo jeszcze niżej.
Pora zmienić to, NIE głosuj na Ziemię Grodziską.

BART
04-04-2024 10:51

Zmień lekarza albo weź leki.

Mieszkańcy Grodziska
04-04-2024 12:32

Artykuł o wypadku a ty szczujesz na przeciwnika wyborczego. Myślę że jesteś z pisu. Więc nie życzę powodzenia.

Asik
04-04-2024 12:33

pokaż wszystkie komentarze (7)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.