reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

04 2024

Zderzenie ciężarówki z karetką w Tłustem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik1 - Grodzisk News


W czwartkowy poranek na węźle autostradowym w miejscowości Tłuste doszło do kolizji z udziałem karetki pogotowia i samochodu ciężarowego.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Węzeł Grodzisk Mazowiecki, wypadek z udziałem ciężarówki – poinformował, a do wiadomości dołączył zdjęcia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że samochód ciężarowy zderzył się z ambulansem. – O godz. 8.17 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji na wjeździe na autostradę w miejscowości Tłuste. Kierujący samochodem ciężarowym zmieniał pas ruchu i uderzył w jadącą obok karetkę. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu. – Na miejscu wciąż działają służby. Droga dojazdowa do autostrady jest przejezdna, ale ruch jest spowolniony – dodaje rzecznik grodziskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Zderzenie ciężarówki z karetką w Tłustem - Grodzisk News
Zderzenie ciężarówki z karetką w Tłustem - Grodzisk News
Zderzenie ciężarówki z karetką w Tłustem - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.