TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

06 2023

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayZderzenie motocykla z samochodem osobowym - Grodzisk News


W niedzielny poranek w miejscowości Grzmiąca (gmina Żabia Wola) doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.


Informację o zdarzeniu przekazali nam czytelnicy. – W miejscowości Grzmiąca był wypadek samochodu i motocykla. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej – poinformował jeden z nich.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 9.51 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem w miejscowości Grzmiąca. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Skuły. Po dojechaniu na miejsce potwierdziliśmy zgłoszenie. Na miejscu motocykliście została udzielona kwalifikowana pomoc przedmedyczna. W trakcie czynności na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego, któremu został przekazany motocyklista. Ratownicy zdecydowali, że poszkodowany nie wymaga hospitalizacji i został na miejscu zdarzenia – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu prowadzone są wciąż czynności przez policję mające na celu ustalić okoliczności zdarzenia. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. W związku z kolizją wciąż mogą być utrudnienia w ruchu.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.