TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

04 2024

Wieczorny wypadek w Podkowie. Motocyklista w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWieczorny wypadek w Podkowie. Motocyklista w szpitalu - Grodzisk News


W poniedziałkowy wieczór na drodze 719 doszło do zderzenia z udziałem samochodu osobowego i motocykla. W wypadku ucierpiał motocyklista, który został zabrany do szpitala. Działania służb i utrudnienia na miejscu trwały przez kilka godzin.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. Strażacy zaś potwierdzili przebieg działań. – O godz. 19.27 zostaliśmy wezwani do Podkowy Leśnej, gdzie na drodze 719 przy galerii handlowej doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz motocykla – asp, Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejsce udały się trzy zastępy: dwa z PSP i jeden z OSP w Milanówku. – Działania strażaków polegały w pierwszej kolejności na udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej motocykliście, który następnie został przekazany pod opiekę pogotowia ratunkowego – mówi nam asp. Stefaniak. – Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala, a strażacy zabezpieczali miejsce z zderzenia toyoty z motocyklem – dodał oficer prasowy.

Działania służb zakończyły się kilkanaście minut przed północą.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Notorycznie tam są wypadki na tym skrzyżowaniu i nadal nikt tam nic z tym nie robi! To jakiś skandal, ze służby nie widzą w tym problemów

Studencik
09-04-2024 16:25

Studencik, co jeszcze można zrobić na tym prostym skrzyżowaniu? Sygnalizacja świetlna jest, filozofii żadnej tam nie widzę, trzeba po prostu skupić się na jeździe.

Andrzej
10-04-2024 01:09

Motocyklista niestety zmarł.

informator
10-04-2024 15:36

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.