reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

04 2024

Wieczorny wypadek w Podkowie. Motocyklista w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W poniedziałkowy wieczór na drodze 719 doszło do zderzenia z udziałem samochodu osobowego i motocykla. W wypadku ucierpiał motocyklista, który został zabrany do szpitala. Działania służb i utrudnienia na miejscu trwały przez kilka godzin.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. Strażacy zaś potwierdzili przebieg działań. – O godz. 19.27 zostaliśmy wezwani do Podkowy Leśnej, gdzie na drodze 719 przy galerii handlowej doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz motocykla – asp, Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejsce udały się trzy zastępy: dwa z PSP i jeden z OSP w Milanówku. – Działania strażaków polegały w pierwszej kolejności na udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej motocykliście, który następnie został przekazany pod opiekę pogotowia ratunkowego – mówi nam asp. Stefaniak. – Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala, a strażacy zabezpieczali miejsce z zderzenia toyoty z motocyklem – dodał oficer prasowy.

Działania służb zakończyły się kilkanaście minut przed północą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.