reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

11 2023

Zderzenie dwóch samochodów na Kościuszki. Cztery osoby w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Kilka zastępów straży pożarnej, trzy zespoły pogotowia medycznego oraz policja brały udział w akcji po wypadku w Milanówku, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. Cztery osoby zostały zabrane do szpitala.


Do zdarzenia doszło po godz. 11.00, a informacje o tym napłynęły do nas od kilkorga czytelników. – Na ul. Kościuszki zderzyły się dwie osobówki. Na miejscu pełno policji, straży i pogotowia – napisał w wiadomości do redakcji jeden z nich.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że akcja wymagała sporego zaangażowania służb. – Zgłoszenie o wypadku na ul. Kościuszki otrzymaliśmy kilkanaście minut po godzinie 11.00, na miejsce wysłanych zostało kilka zastępów straży pożarnej, wezwano także zespół pogotowia, a później jeszcze kolejne dwa – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

–Na miejscu okazało się, że w obU autach podróżowało sześć osób: pięć w jednym i jedna w drugim. W wyniku zderzenia pomocy medycznej wymagało dwoje dzieci i dwie osoby dorosły. Cała czwórka została zabrana do szpitala – dodaje Krzysztof Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.