reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

11 2023

Zderzenie dwóch samochodów na Kościuszki. Cztery osoby w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZderzenie dwóch samochodów na Kościuszki. Cztery osoby w szpitalu - Grodzisk News


Kilka zastępów straży pożarnej, trzy zespoły pogotowia medycznego oraz policja brały udział w akcji po wypadku w Milanówku, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. Cztery osoby zostały zabrane do szpitala.


Do zdarzenia doszło po godz. 11.00, a informacje o tym napłynęły do nas od kilkorga czytelników. – Na ul. Kościuszki zderzyły się dwie osobówki. Na miejscu pełno policji, straży i pogotowia – napisał w wiadomości do redakcji jeden z nich.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazuje się, że akcja wymagała sporego zaangażowania służb. – Zgłoszenie o wypadku na ul. Kościuszki otrzymaliśmy kilkanaście minut po godzinie 11.00, na miejsce wysłanych zostało kilka zastępów straży pożarnej, wezwano także zespół pogotowia, a później jeszcze kolejne dwa – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

–Na miejscu okazało się, że w obU autach podróżowało sześć osób: pięć w jednym i jedna w drugim. W wyniku zderzenia pomocy medycznej wymagało dwoje dzieci i dwie osoby dorosły. Cała czwórka została zabrana do szpitala – dodaje Krzysztof Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Zapomnieliście dopisać ze kierowca który spowodował wypadek był pijany,mial ponad 2 promile i jechał z zona i trojka dzieci,
Słoń


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.