reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

10 2023

Zatrzymany za kradzieże i pobicie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZatrzymany za kradzieże i pobicie - Grodzisk News


Nawet 11 lat więzienia grozi młodemu mężczyźnie podejrzanemu o liczne kradzieże, a także o pobicie i naruszenie nietykalności cielesnej. 19-letni mieszkaniec sąsiedniego powiatu żyrardowskiego przyznał się do przestępstw. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.


Mężczyzna wpadł ręce policjantów kryminalnych w czasie wykonywania przez nich czynności służbowych. Funkcjonariusze rozpoznali w 19-latku osobę, która mogła mieć związek z kilkoma kradzieżami sklepowymi na  łączną kwotę ponad dziesięciu tysięcy złotych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dalsze ustalenia potwierdziły, że łupem mężczyzny padły m.in. perfumy, ubrania i słodycze. – Na podstawie przeprowadzonych czynności oraz zabezpieczonych materiałów dowodowych żyrardowscy kryminalni ustalili także, że mężczyzna brał udział w pobiciu mieszkanki Żyrardowa oraz naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony, uderzając go dwukrotnie pięścią w twarz – poinformowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Czeka go rozprawa w sądzie. Grozi mu do 11 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.