reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

10 2023

Zatrzymany za kradzieże i pobicie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZatrzymany za kradzieże i pobicie - Grodzisk News


Nawet 11 lat więzienia grozi młodemu mężczyźnie podejrzanemu o liczne kradzieże, a także o pobicie i naruszenie nietykalności cielesnej. 19-letni mieszkaniec sąsiedniego powiatu żyrardowskiego przyznał się do przestępstw. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.


Mężczyzna wpadł ręce policjantów kryminalnych w czasie wykonywania przez nich czynności służbowych. Funkcjonariusze rozpoznali w 19-latku osobę, która mogła mieć związek z kilkoma kradzieżami sklepowymi na  łączną kwotę ponad dziesięciu tysięcy złotych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dalsze ustalenia potwierdziły, że łupem mężczyzny padły m.in. perfumy, ubrania i słodycze. – Na podstawie przeprowadzonych czynności oraz zabezpieczonych materiałów dowodowych żyrardowscy kryminalni ustalili także, że mężczyzna brał udział w pobiciu mieszkanki Żyrardowa oraz naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony, uderzając go dwukrotnie pięścią w twarz – poinformowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Czeka go rozprawa w sądzie. Grozi mu do 11 lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.