TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

17

11 2023

Zatrzymany za kradzież z włamaniem do domu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymany za kradzież z włamaniem do domu - Grodzisk News


Na drugi dzień po zgłoszeniu włamania do jednego z domów w Podkowie Leśnej policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o ten czyn. 38-latkowi postawiono zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał.


Tuż po zgłoszeniu włamania i kradzieży jednym z domów w Podkowie Leśnej policjanci z grodziskiej przystąpili do działań mających na celu wykrycie sprawcy. –  Dzięki dobremu rozpoznaniu w terenie, jakie ma dzielnicowy, chwilę po przyjęciu zgłoszenia została wytypowana osoba, która mogła dokonać tego przestępstwa. Niespodziewana wizyta funkcjonariuszy w domu 38-latka szybko potwierdziła ich podejrzenia – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po zatrzymaniu 38-latek przyznał się do tego że zerwał zasuwę  w drzwiach wejściowych do domu i zabrania z wnętrza torebki damskiej, w której była niewielka kwota pieniędzy i dokumenty.  

–W toku dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych podkowiańscy policjanci zebrali materiały, które pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu dokonania kradzieży z włamaniem. 38-latek przyznał się do winy i wykorzystania skradzionych pieniędzy oraz wyrzucenia pozostałego łupu – podała grodziska policja.

–Odnaleziona torebka z dokumentami wróciła już do właścicielki. Mężczyzna skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze za popełnione przestępstwo – dodała.

Mężczyźnie grozi teraz nawet 10 lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.