reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

11 2023

Zatrzymany za kradzież z włamaniem do domu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymany za kradzież z włamaniem do domu - Grodzisk News


Na drugi dzień po zgłoszeniu włamania do jednego z domów w Podkowie Leśnej policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o ten czyn. 38-latkowi postawiono zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał.


Tuż po zgłoszeniu włamania i kradzieży jednym z domów w Podkowie Leśnej policjanci z grodziskiej przystąpili do działań mających na celu wykrycie sprawcy. –  Dzięki dobremu rozpoznaniu w terenie, jakie ma dzielnicowy, chwilę po przyjęciu zgłoszenia została wytypowana osoba, która mogła dokonać tego przestępstwa. Niespodziewana wizyta funkcjonariuszy w domu 38-latka szybko potwierdziła ich podejrzenia – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po zatrzymaniu 38-latek przyznał się do tego że zerwał zasuwę  w drzwiach wejściowych do domu i zabrania z wnętrza torebki damskiej, w której była niewielka kwota pieniędzy i dokumenty.  

–W toku dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych podkowiańscy policjanci zebrali materiały, które pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu dokonania kradzieży z włamaniem. 38-latek przyznał się do winy i wykorzystania skradzionych pieniędzy oraz wyrzucenia pozostałego łupu – podała grodziska policja.

–Odnaleziona torebka z dokumentami wróciła już do właścicielki. Mężczyzna skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze za popełnione przestępstwo – dodała.

Mężczyźnie grozi teraz nawet 10 lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.