reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

07 2023

Zatrzymany za atak nożem na dwóch mężczyzn


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bialystok.policja.gov.plZatrzymany za atak nożem na dwóch mężczyzn - Grodzisk News


Do aresztu na trzy miesiące trafił 25-letni obywatel Gruzji podejrzany o ugodzenie nożem dwóch mężczyzn na terenie sąsiedniego powiatu żyrardowskiego.


Jak podają policjanci, do feralnego zdarzenia doszło 16 lipca. – Funkcjonariusze na miejscu interwencji nie zastali sprawcy zdarzenia. W związku z tym policjanci z Wydziału Kryminalnego żyrardowskiej komendy rozpoczęli poszukiwania za sprawcą i dzięki szybkiej reakcji i nieustannych poszukiwań przez policjantów zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Okazało się, że był nim 25-letni obywatel Gruzji, który ugodził nożem jednego z obywateli Polski, a następnie drugiego mężczyznę, który chciał pomóc swojemu koledze – poinformowała policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli materiały dowodowe w sprawie. Kilka dni temu podejrzany został doprowadzony do prokuratury, gdzie postawiono mu zarzut z artykułu 156. paragraf Kodeksu Karnego. Dotyczy on dokonania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu „ 
innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała”.

Kodeks przewiduje za to przestępstwo karę nie mniejszą niż trzy lata więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Kolega pisowcow

Tylko konfederacja
24-07-2023 21:25


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.