reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

21

10 2023

Wypadek na S8 w Siestrzeni. Droga zablokowana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek na S8 w Siestrzeni. Droga zablokowana - Grodzisk News


W sobotni poranek na trasie S8 w Siestrzeni doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Jezdnia w stronę Katowic jest zablokowana.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na trasie katowickiej pomiędzy MOP Przeszkoda a Siestrzenią w stronę Katowic był wypadek. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Około godz. 9.15 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia samochodu osobowego i pojazdu typu bus na trasie S8 na wysokości Siestrzeni. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej w tym dwa z Państwowej Straży Pożarnej i dwa z OSP. Po dojeździe na miejsce strażacy potwierdzili zgłoszenie. Dwie osoby, które podróżowały tymi pojazdami są pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Jedna uskarżała się na ogólne potłuczenia, a druga miała ranę głowy. Na ten moment nie wiadomo czy trafią do szpitala – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Nasze działania ograniczały się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i neutralizacji płynów eksploatacyjnych – dodaje.

Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu. Jezdnia w stronę Katowic jest zablokowana.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.