TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

10 2023

Wypadek na S8 w Siestrzeni. Droga zablokowana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsWypadek na S8 w Siestrzeni. Droga zablokowana - Grodzisk News


W sobotni poranek na trasie S8 w Siestrzeni doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Jezdnia w stronę Katowic jest zablokowana.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na trasie katowickiej pomiędzy MOP Przeszkoda a Siestrzenią w stronę Katowic był wypadek. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Około godz. 9.15 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia samochodu osobowego i pojazdu typu bus na trasie S8 na wysokości Siestrzeni. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej w tym dwa z Państwowej Straży Pożarnej i dwa z OSP. Po dojeździe na miejsce strażacy potwierdzili zgłoszenie. Dwie osoby, które podróżowały tymi pojazdami są pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Jedna uskarżała się na ogólne potłuczenia, a druga miała ranę głowy. Na ten moment nie wiadomo czy trafią do szpitala – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Nasze działania ograniczały się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i neutralizacji płynów eksploatacyjnych – dodaje.

Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu. Jezdnia w stronę Katowic jest zablokowana.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.