TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

Kozerki wiadomości

Siniakova lepsza od Linette w finale turnieju w Kozerkach - Grodzisk News

08

08 2022

Siniakova lepsza od Linette w finale turnieju w Kozerkach

Magda Linette przegrała z Czeszką Kateriną Siniakovą 6:4, 6:1 w niedzielnym finale turnieju ITF W100 Memoriał Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich – Polish Open. Turniej tak wysokiej rangi po raz pierwszy rozegrano w Kozerkach. Ponadto premierowo na kortach twardych.

Potrącenie rowerzysty w Kozerkach. Ze złamaniem trafił do szpitala - Grodzisk News

08

08 2022

Potrącenie rowerzysty w Kozerkach. Ze złamaniem trafił do szpitala

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś rano w Kozerkach. Podczas wyprzedzania kierowca toyoty spowodował czołowe zderzenie z rowerzystą. Mężczyzna z jednośladu doznał złamania nogi.

Magda Linette zagra o tytuł w Kozerkach - Grodzisk News

07

08 2022

Magda Linette zagra o tytuł w Kozerkach

Najwyżej rozstawiona Magda Linette awansowała do niedzielnego finału turnieju ITF W100 Polish Open, rozgrywanego na kortach twardych w Kozerkach. W meczu o tytuł Polka spotka się o godz. 15.00 z Czeszką Kateriną Siniakovą – turniejową trójką.

Niewybuchy na budowie obwodnicy. Ewakuowano mieszkańców - Grodzisk News

05

08 2022

Niewybuchy na budowie obwodnicy. Ewakuowano mieszkańców

W piątek około południa podczas prac ziemnych odnaleziono niewybuchy z okresu drugiej wojny światowej. Na czas prowadzenia prac saperskich i zabezpieczania ładunków ewakuowano okolicznych mieszkańców i wstrzymano ruch na trasie 719.

Magda Linette wygrywa w Kozerkach - Grodzisk News

03

08 2022

Magda Linette wygrywa w Kozerkach

Magda Linette (AZS Poznań), najwyżej rozstawiona tenisistka turnieju w pokonała Belgijkę Yaninę Wickmayer 7:6 (7-5), 7:5  meczu drugiej rundy  na twardych kortach kompleksu w Kozerkach.

Poważne granie na turnieju w Kozerkach czas zacząć - Grodzisk News

02

08 2022

Poważne granie na turnieju w Kozerkach czas zacząć

Dwie polskie tenisistki: Stefania Rogozińska-Dzik i Olivia Lincer przeszły zwycięsko eliminacje do turnieju ITF W100 Memoriał Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich – Polish Open. W ten sposób w głównej drabince zobaczymy dziewięć Polek.

Agnieszka Radwańska: Turniej w Kozerkach jest wyjątkowy - Grodzisk News

01

08 2022

Agnieszka Radwańska: Turniej w Kozerkach jest wyjątkowy

Rozpoczął się turniej ITF W100 Memoriał Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich – Polish Open 2022 na twardych kortach Narodowego Centrum Szkoleniowego Polskiego Związku Tenisowego w Kozerkach. Dyrektorką sportową pierwszej w Polsce imprezy rangi ITF W100 jest Agnieszka Radwańska, była wiceliderka rankingu WTA i finalistka Wimbledonu 2012.

Polish Open 2022 - siedem Polek zagra w Kozerkach - Grodzisk News

31

07 2022

Polish Open 2022 - siedem Polek zagra w Kozerkach

Siedem polskich tenisistek wystąpi w pierwszym w kraju turnieju ITF W100 Memoriale Pary Prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich – Polish Open 2022. Na podstawie rankingu wystąpią Magda Linette, Katarzyna Kawa, Weronika Falkowska i Urszula Radwańska. Natomiast „dzikie karty” od Polskiego Związku Tenisowego otrzymały Magdalena Fręch, Martyna Kubka i Anna Hertel.

Niedziela z turniejem Superligi tenisa ziemnego w Kozerkach - Grodzisk News

03

06 2022

Niedziela z turniejem Superligi tenisa ziemnego w Kozerkach

Już 5 czerwca na kortach Akademii Tenisowej Tenis Kozerki w Kozerkach odbędą się mecze 2. Kolejki w ramach Turnieju Tenisowego LOTTO SuperLIGI. To pierwsze takie wydarzenie tenisowe w kraju i świetna okazja do kibicowania najlepszym zawodnikom na żywo!

Grodzisk. W nowym tygodniu ZWiK odetnie wodę w kilku miejscowościach - Grodzisk News

27

05 2022

Grodzisk. W nowym tygodniu ZWiK odetnie wodę w kilku miejscowościach

Grodziski zakład wodociągów i kanalizacji kontynuuje modernizację sieci w w różny miejscach gminy. To skutkować będzie jednak koniecznością wyłączenia wody w nowym tygodniu, a nastąpi to w Grodzisku, Kozerkach i Natolinie.

Gdzie wyłączą prąd? - Grodzisk News

27

03 2022

Gdzie wyłączą prąd?

Zakłada energetyczny podał listę włączeń prądu w związku z konserwacją sieci energetycznych w nowym tygodniu. Szczegóły poniżej.

Gdzie wyłączą prąd w nowym tygodniu? - Grodzisk News

13

03 2022

Gdzie wyłączą prąd w nowym tygodniu?

Zakłada energetyczny podał listę włączeń prądu w związku z konserwacją sieci energetycznych w nowym tygodniu. Szczegóły poniżej.

Gdzie wyłączą prąd? - Grodzisk News

27

02 2022

Gdzie wyłączą prąd?

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja podał, gdzie nadchodzących dniach wyłączy prąd w związku z konserwacją urządzeń elektrycznych.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.