TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

10 2023

Już w tę sobotę Dzień Otwarty KOZERKI FIT & GYM!


Artykuł sponsorowany

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Już w tę sobotę Dzień Otwarty KOZERKI FIT & GYM! - Grodzisk News


Dla miłośników aktywnego stylu życia oraz entuzjastów fitnessu 14 października to dzień wyjątkowy. W ten weekend oficjalnie rusza kolejny element nowoczesnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego KOZERKI – zajęcia fitness.


Już w najbliższą sobotę 14 października od 10:00 do 15:30, Kozerki Active (ul. Jowisza 92) zaprasza wszystkich na wyjątkowe wydarzenie o nazwie - KOZERKI FIT & GYM! To dzień, który nie tylko stanowi oficjalny start zajęć fitness, ale także da wszystkim okazję do skorzystania z zajęć sportowych oraz siłowni zupełnie za darmo.

Aktywny program – sport, darmowe konsultacje dietetyczne i analiza składu ciała
W programie znajdziecie mnóstwo atrakcji, które zapewnią ogromną porcję endorfin i ruchu. Pokazowe zajęcia salsy, boksu, stretchingu, treningu funkcjonalnego oraz treningu na siłowni poprowadzą doświadczeni trenerzy. Udział w nich może wziąć każdy, kto tego dnia pojawi się w Kozerkach. Nie zapomnijcie więc wziąć stroju i butów do ćwiczeń.
Sukcesem do dobrego samopoczucia i zdrowia, poza aktywnością fizyczną, jest też odpowiednia dieta. Dlatego, tego dnia w Kozerkach, czekać będzie na Was dietetyk dr Łukasz Kowalski. W trakcie bezpłatnych konsultacji dietetycznych będziecie mogli skorzystać również z bezpłatnego pomiaru składu ciała.
(PLAN WYDARZENIA NA KOŃCU ARTYKUŁU)

Kozerki Active - Centrum Sportowe dla Wszystkich
Kozerki Active to nie tylko siłownia, to cały kompleks sportowo-rekreacyjny, który oferuje szeroką gamę możliwości aktywnego spędzania czasu. Oprócz siłowni na terenie kompleksu znajdują się korty tenisowe, basen, sauny, kriokabina, hala sportowa oraz wiele innych udogodnień. Nowością są również klatki do squasha.

Jednym z celów kompleksu Kozerki jest zachęcanie mieszkańców Powiatu Grodziskiego i nie tylko do aktywności fizycznej i dbania o swoje zdrowie. Kozerki Active to miejsce, w którym można trenować indywidualnie, uczestniczyć w zajęciach grupowych, a także korzystać z usług doświadczonych trenerów personalnych.

Zbieraj Pieczątki i Wygrywaj Nagrody
W tą sobotę możecie wziąć udział w zabawie, która z pewnością zmotywuje Was do ćwiczeń. Każdy uczestnik otrzymuje specjalną kartę, na której zbiera pieczątki za udział w różnych zajęciach. Po uzbieraniu wszystkich pieczątek można wziąć udział w losowaniu i wygrać atrakcyjne nagrody, w tym karnety, wejściówki oraz treningi personalne!
To nie koniec atrakcji! 14.10 Siłownia Kozerki Active przygotuje dla uczestników specjalne promocje i loterię z nagrodami!

PLAN WYDARZENIA | 14 października

10:00 - Rozpoczęcie eventu
10:30 - Trening na siłowni z naszymi trenerami
11:15 - Salsa z Kasią
12:00 - Boks z Dominikiem
12:45 - Trening Cross z Martą
13:30 - Aktywny Stretching z Gabrysią
14:15 - Spotkanie z trenerami
15:00 - Losowanie zwycięzców loterii
15:30 - Zakończenie wydarzenia

Dodatkowe atrakcje:
11:00 - 14:00 - Darmowe konsultacje z dietetykiem
10:00 - 15:30 - Pomiar i analiza składu ciała
8:00 – 20:00 – darmowy wstęp na siłownię dla wszystkich

Wszystko to czeka na Was podczas "KOZERKI FIT&GYM DAY!". Zaplanujcie aktywną sobotę i dołączcie do sportowej społeczności.
WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY, więc nie ma żadnych wymówek! Zapraszamy do nowej Siłowni Kozerki Active na dzień pełen aktywności i dobrej zabawy!

Adres: ul. Jowisza 92, Kozerki (Kozerki Active)

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/967422477655362/
lub na stronie: www.KozerkiActive.pl

Już w tę sobotę Dzień Otwarty KOZERKI FIT & GYM! - Grodzisk News


Już w tę sobotę Dzień Otwarty KOZERKI FIT & GYM! - Grodzisk News


Już w tę sobotę Dzień Otwarty KOZERKI FIT & GYM! - Grodzisk News

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.