reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

01 2022

W pożarze spłonął im dom. Pomóżmy w odbudowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

W pożarze spłonął im dom. Pomóżmy w odbudowie - Grodzisk News


Rodzina z Janinowa straciła niemal wszystko w pożarze domu, który wybuchł w nocy z poniedziałku na wtorek. Pomóżmy im w odbudowie budynku.


Pożar wybuchł w nocy z 17 na 18 stycznia w Janinowie. Zdarzenie było bardzo poważne, na miejsce przysłano aż dziewięć zastępów straży pożarnej więcej tutaj. Niestety ogień strawił dach oraz pierwsze piętro, na którym mieszkało młode małżeństwo z 6-letnią córeczką, natomiast dół budynku, w którym mieszkali dziadkowie również nie nadaje się do zamieszkania. Dom wymaga odbudowania. W jednej chwili dach nad głową straciło pięć osób – pomóżmy im zacząć od nowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ruszyła zbiórka pieniędzy w portalu zrzutka.pl. – Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na rozbiórkę, odbudowę domu oraz zakup rzeczy potrzebnych do życia dla całej rodziny – czytamy na stronie zbiórki.

Aby odbudować dom potrzebnych jest aż 300 tys. zł. W chwili pisania tego tekstu zebrano 11,4 tys. zł. Zbiórka potrwa jeszcze 29 dni. Pomóżmy w odbudowie domu.

Link do zbiórki


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

"Aby odbudować dom potrzebnych jest aż 300 tys. zł." Rozumiem, że to jest potrzebna kwota, powyżej pieniędzy z ubezpieczenia domu.
tyr


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.