TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

05 2022

Spotkanie z Mateuszem Wieteską w grodziskiej Mediatece


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Spotkanie z Mateuszem Wieteską w grodziskiej Mediatece - Grodzisk News


W środę w ramach trwającego właśnie Tygodnia Bibliotek w Grodzisku odbędzie się spotkanie z rodowitym grodziszczaninem, a dziś obrońcą Legii Warszawa i reprezentantem Polski Mateuszem Wieteską. Każdy, kto ma ochotę porozmawiać z Mateuszem, będzie mógł to uczynić od godz. 15.00 w Mediatece.


Mateusz Wieteska to jedna z dumnych wizytówek Grodziska w świecie sportu, piłkarz który udowadnia, że dzięki uporowi i ciężkiej pracy można zajść daleko i spełniać marzenia. Jego ambicją była gra w piłkę na wysokim poziomie, już w wtedy gdy jako młodzieniec reprezentował barwy Pogoni Grodzisk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziś ma ugruntowaną pozycję w Legii Warszawa i duże szanse, aby poważnie zaistnieć w reprezentacji Polski. Mimo wzrostu popularności Mateusz Wieteska nie zapomniał, skąd się wywodzi i jako jeden z pierwszych złożył odcisk dłoni, który przyozdobi mural przygotowywany z okazji 500-lecia miasta (widać to na zdjęciu do tekstu).

11 maja będzie więc gościem w Mediatece przy okazji dnia sportowego i nowych technologii w ramach Tygodnia Bibliotek. – Podczas Tygodnia Bibliotek, organizowanego pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, połączone zostają przeszłości współczesność, tradycyjna biblioteka z nowymi technologiami oraz zintegrowani zostają czytelnicy w każdym wieku i o różnych potrzebach – przypominają organizatorzy wydarzenia.

Początek jutrzejszego spotkania o godz. 15.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.