TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

05 2022

Spotkanie z Mateuszem Wieteską w grodziskiej Mediatece


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Spotkanie z Mateuszem Wieteską w grodziskiej Mediatece - Grodzisk News


W środę w ramach trwającego właśnie Tygodnia Bibliotek w Grodzisku odbędzie się spotkanie z rodowitym grodziszczaninem, a dziś obrońcą Legii Warszawa i reprezentantem Polski Mateuszem Wieteską. Każdy, kto ma ochotę porozmawiać z Mateuszem, będzie mógł to uczynić od godz. 15.00 w Mediatece.


Mateusz Wieteska to jedna z dumnych wizytówek Grodziska w świecie sportu, piłkarz który udowadnia, że dzięki uporowi i ciężkiej pracy można zajść daleko i spełniać marzenia. Jego ambicją była gra w piłkę na wysokim poziomie, już w wtedy gdy jako młodzieniec reprezentował barwy Pogoni Grodzisk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziś ma ugruntowaną pozycję w Legii Warszawa i duże szanse, aby poważnie zaistnieć w reprezentacji Polski. Mimo wzrostu popularności Mateusz Wieteska nie zapomniał, skąd się wywodzi i jako jeden z pierwszych złożył odcisk dłoni, który przyozdobi mural przygotowywany z okazji 500-lecia miasta (widać to na zdjęciu do tekstu).

11 maja będzie więc gościem w Mediatece przy okazji dnia sportowego i nowych technologii w ramach Tygodnia Bibliotek. – Podczas Tygodnia Bibliotek, organizowanego pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”, połączone zostają przeszłości współczesność, tradycyjna biblioteka z nowymi technologiami oraz zintegrowani zostają czytelnicy w każdym wieku i o różnych potrzebach – przypominają organizatorzy wydarzenia.

Początek jutrzejszego spotkania o godz. 15.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.