reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

10 2023

Pijana kierująca spowodowała kolizję


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaPijana kierująca spowodowała kolizję - Grodzisk News


W nocy z poniedziałku na wtorek w Starych Budach nietrzeźwa kierująca uderzyła elementy infrastruktury drogowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W nocy na trasie 719 w Starych Budach doszło do wypadku. Na miejscu była policja i kilka zastępów straży – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że samochód uderzył w elementy infrastruktury. – O godz. 2.12 otrzymaliśmy informację, że w Starych Budach stoi samochód w poprzek drogi. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, stał tam ford, który uderzył prawdopodobnie w elementy przepustu drogowego. Autem kierowała kobieta, która była nietrzeźwa – miała ponad promil alkoholu w organizmie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

W zdarzeniu nie brały udziału inne osoby i pojazdy. Nikomu nic się nie stało. Wobec kobiety będzie prowadzone postępowanie.

Policjanci apelują jednocześnie o powstrzymanie się od prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Za każdym razem stwarza to duże zagrożenie wypadków i kolizji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.