reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

10 2023

Pijana kierująca spowodowała kolizję


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaPijana kierująca spowodowała kolizję - Grodzisk News


W nocy z poniedziałku na wtorek w Starych Budach nietrzeźwa kierująca uderzyła elementy infrastruktury drogowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W nocy na trasie 719 w Starych Budach doszło do wypadku. Na miejscu była policja i kilka zastępów straży – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że samochód uderzył w elementy infrastruktury. – O godz. 2.12 otrzymaliśmy informację, że w Starych Budach stoi samochód w poprzek drogi. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, stał tam ford, który uderzył prawdopodobnie w elementy przepustu drogowego. Autem kierowała kobieta, która była nietrzeźwa – miała ponad promil alkoholu w organizmie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

W zdarzeniu nie brały udziału inne osoby i pojazdy. Nikomu nic się nie stało. Wobec kobiety będzie prowadzone postępowanie.

Policjanci apelują jednocześnie o powstrzymanie się od prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Za każdym razem stwarza to duże zagrożenie wypadków i kolizji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.