reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

03 2021

Mała Hania potrzebuje naszej pomocy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: pomagam.plMała Hania potrzebuje naszej pomocy - Grodzisk News


Życie już od samego początku surowo obeszło się z niespełna roczną Hanią. Dziewczynka przyszła na świat z wrodzoną wadą Serca TGA. Jedyną szansą dla dziewczynki na przetrwanie jest stałe i kosztowne leczenie. Wspólnie możemy w tym pomóc, choćby najdrobniejszymi wpłatami.


Stan Hani tuż po porodzie był krytyczny. Wymagała dwóch reanimacji. Pierwsze miesiące życia spędziła na OIOM-ie, pod respiratorem. Przeszła sepsę, zapalenie płuc, a w maju miała poważną operację kardiochirurgiczną.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Przez kilka dni była dializowana, jak już myśleliśmy ze jest lepiej przestała pracować wątroba, do tego wszystkiego została zarażona gronkowcem, miała bardzo ciężko zacząć samodzielnie oddychać ale nie poddawała się. 23czerwca wyszła do domu obecnie ma zaburzenia krążeniowe i zaburzenia rytmu serca, na które bierze leki, jest pod stałą kontrolą kardiologiczną, córka po tak długim czasie na OIOM-ie ma problemy ruchowe i potrzebuje rehabilitacji – mówi mama Hani.

– Hania ma 11 miesięcy. Sama nie siada ani nawet nie pełza. Postępem jest to, że leżąc na brzuszku podnosi główkę, zajęcia [rehabilitacyjne – przyp. red.] są niezbędne do prawidłowego rozwoju ruchowego. Na zajęcia chodzimy prywatnie ponieważ w naszej okolicy nie ma rehabilitacji na NFZ. Dotąd radziliśmy sobie z opłatami ale mamy jeszcze dwie starsze córki, utrzymujemy się z wynagrodzenia męża, które nie jest wystarczające. Ja otrzymuje zasiłek 500+ na córki i zasiłek pielęgnacyjny na Hanię. Jesteśmy zrozpaczeni, że przyszłość naszego dziecka zależy od finansów, z którymi sobie już nie radzimy – prosi o wsparcie matka dziewczynki.

Przyłączamy się do tego apelu: pomóżmy Hani, liczy się każda złotówka! Wpłat można dokonywać TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.