TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

03 2024

Podziel się wielkanocnymi potrawami w grodziskiej Jadłodzielni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plPodziel się wielkanocnymi potrawami w grodziskiej Jadłodzielni - Grodzisk News


Zbliżają się święta wielkanocne, a to dobry moment, by przypomnieć, że od lutego w Grodzisku działa Jadłodzielnia prowadzona przez ośrodek pomocy społecznej i grodziski oddział PCK. To również doszkonałe miejsce, do którego mieszkańcy moga przynieść potrawy z własnych świątecznych stołów, do czego zachęcamy.


Temat stworzenia w Grodzisku jadłodzieni z prawdziwego zdarzenia poruszaliśmy już przy okazji Bożego Narodzenia. Wówczas włodarze zapowiadali, że miejsce, w którym będzie można zostawiać żywność dla potrzebujących mieszkańców już wkrótce zostanie stworzone przy Kościuszki sąsiedztwie siedziby ośrodka pomocy społecznej. To ta instytucja sprawuje de facto opiekę nad Jadłodzielnią wespół z grodziskim oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jadłodzielnia wystartowała w pierwszej połowie lutego, a OPS i PCK odpowiadają za bieżące uzupełnianie żywności w lodówce. – Dobór miejsca usytuowania Jadłodzielni nie jest przypadkowy: bliskość Ośrodka Pomocy Społecznej pozwoli na monitorowanie i dbanie o czystość oraz jakość produktów przez pracowników OPS – przekonywali przy okazji uruchomienia obiektu grodziscy urzędnicy.

Nadchodzące święta wielkanocne to także dobra okazja, aby żywnością ze świątecznych stołów podzielili się mieszkańcy. Zachęcamy do tego gorąco, a dla zainteresowanych dodamy, że jadłodzielnia znajduje się przy ul. Kościuszki 32.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.