reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

01 2023

Koncert Viki Gabor w Grodzisku. Wstęp wolny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Koncert Viki Gabor w Grodzisku. Wstęp wolny - Grodzisk News


Za niespełna miesiąc z koncertem w Grodzisku zagości młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej Viki Gabor. Czwartego lutego artystka wystąpi w hali widowiskowo-sportowej. Wstęp na koncert będzie wolny, ale liczba miejsc – ograniczona.


Viki Gabor, mimo dopiero 15 lat, ma na koncie już wiele muzycznych sukcesów. Jest finalistką The Voice Kids i Zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2019). Wydała dwa albumy studyjne: „Getaway (Into My Imagination)” (2020) i „ID” (2022), które szczególnie wśród młodzieży cieszą się dużą popularnością. Organizatorzy spodziewają się więc wysokiej frekwencji na koncercie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Viki jest idolką młodzieży, którą widzowie mogli poznać oglądając drugą edycję „The Voice Kids” gdzie wystąpiła jako 12-letnia oczarowując wszystkich swoim głosem. Będąc w drużynie Tomsona i Barona dotarła do finału. W 2019 roku Viki Gabor zwyciężyła 17. edycję Eurowizji Junior. Rok później wydała debiutancki krążek Getaway (Into My Imagination), który uzyskał certyfikat złotej płyty – przypominają organizatorzy.

Warto dodać, że Viki Gabor była też najmłodszą uczestniczką programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo"


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Nie lubię jej utworów ale....fajnie że będzie w Grodziu i to ze wstępem za darmo. Myślę że to super okazja dla zwolenników jej twórczości.
wojak33


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.