reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

10 2023

Kolejne debaty o bezpieczeństwie w regionie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W poniedziałek i wtorek odbędą się kolejne debaty o bezpieczeństwie w naszym regionie. Tym razem policjanci będą rozmawiać z mieszkańcami gmin Nadarzyn i Brwinów.


Debaty prowadzone są pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Organizują je lokalne komendy policji. – Ich celem jest wymiana informacji między lokalną społecznością, a policją  w zakresie bezpieczeństwa na terenie gminy. Podczas pierwszego spotkania zostaną podsumowane  działania dotyczące zagrożeń zgłoszonych podczas ubiegłorocznej debaty. W kolejnej części policjanci omówią  między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na  „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”, przedstawią działanie aplikacji „Moja Komenda” oraz przybliżą program „Dzielnicowy bliżej nas” - informuje Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najbliższe takie spotkanie już 23 października w Nadarzynie. Odbędzie się ono w godzinach od 18.00 do 19.30 w Urzędzie Gminy Nadarzyn przy ul. Mszczonowskiej 24. Najpierw w godz. 18.00–18.20 omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone w ubiegłym roku, a następnie w godz. 18.30 – 19.30 odbędzie się debata społeczna inicjująca, poświęcona poprawie bezpieczeństwa.

Nazajutrz (24 października) policjanci spotkają się z mieszkańcami gminy Brwinów w budynku OSP przy ul. Pszczelińskiej 3. Program i godziny spotkania będą identyczne jak w Nadarzynie.

Policjanci zachęcają do czynnego udziału w debatach i przekazywania informacji o bieżących zagrożeniach, co pozwoli na wypracowanie metod ich eliminacji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.