reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

10 2023

Kolejne debaty o bezpieczeństwie w regionie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W poniedziałek i wtorek odbędą się kolejne debaty o bezpieczeństwie w naszym regionie. Tym razem policjanci będą rozmawiać z mieszkańcami gmin Nadarzyn i Brwinów.


Debaty prowadzone są pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Organizują je lokalne komendy policji. – Ich celem jest wymiana informacji między lokalną społecznością, a policją  w zakresie bezpieczeństwa na terenie gminy. Podczas pierwszego spotkania zostaną podsumowane  działania dotyczące zagrożeń zgłoszonych podczas ubiegłorocznej debaty. W kolejnej części policjanci omówią  między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na  „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”, przedstawią działanie aplikacji „Moja Komenda” oraz przybliżą program „Dzielnicowy bliżej nas” - informuje Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najbliższe takie spotkanie już 23 października w Nadarzynie. Odbędzie się ono w godzinach od 18.00 do 19.30 w Urzędzie Gminy Nadarzyn przy ul. Mszczonowskiej 24. Najpierw w godz. 18.00–18.20 omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone w ubiegłym roku, a następnie w godz. 18.30 – 19.30 odbędzie się debata społeczna inicjująca, poświęcona poprawie bezpieczeństwa.

Nazajutrz (24 października) policjanci spotkają się z mieszkańcami gminy Brwinów w budynku OSP przy ul. Pszczelińskiej 3. Program i godziny spotkania będą identyczne jak w Nadarzynie.

Policjanci zachęcają do czynnego udziału w debatach i przekazywania informacji o bieżących zagrożeniach, co pozwoli na wypracowanie metod ich eliminacji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.