TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

09 2023

Jutro VII Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatora1 - Grodzisk News


Już w sobotę (9 września) do Niepokalanowa zjadą tłumy dzieci i młodzieży na wspólną zabawę oraz modlitwę. Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów oraz Rycerzyk Niepokalanej organizują kolejną edycję Ogólnopolskiego Spotkania Dzieci.


Co roku na koniec lata do Niepokalanowa zjeżdżają się tysiące dzieci i młodzieży z opiekunami. W minionym roku – na VI edycję – przybyło ponad 300 grup zorganizowanych i wiele osób indywidualnych z całego kraju. Celem imprezy jest przybliżenie dzieci do Niepokalanej, ale również doskonała zabawa i fantastycznie spędzony czas.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W minionym roku impreza odbyła się pod patronatem Świętego Franciszka, natomiast hasłem tegorocznej edycji jest „Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”. Impreza, która odbędzie się już jutro (9 września) rozpocznie się o godz. 10.00. O 11.00 natomiast rozpocznie się Eucharystia, a o godz. 12.30 zaserwowany zostanie ciepły posiłek. O tej porze wystartują również liczne gry, zabawy i konkursy.

O godz. 14.00 na scenie wystąpi zespół Winnica, a tuż po koncercie odbędzie się spotkanie z Małgorzatą Nawrocką, pedagogiem i pisarką, która jest zdecydowaną przeciwniczką publikacji, które mają negatywny wpływ na rozwój dzieci i młodzieży. Nawrocka jest również uważana za specjalistkę w dziedzinie tzw. zagrożeń duchowych, jakie niesie za sobą określona literatura.

Uczestnicy konkursów rozstrzygnięć doczekają się o godz. 15.30, a o godz. 16.00 zaplanowano finał imprezy.

Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

Jutro VII Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie - Grodzisk Newsfoto: Mat. organizatora


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.