reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

09 2023

Jutro VII Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraJutro VII Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie - Grodzisk News


Już w sobotę (9 września) do Niepokalanowa zjadą tłumy dzieci i młodzieży na wspólną zabawę oraz modlitwę. Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów oraz Rycerzyk Niepokalanej organizują kolejną edycję Ogólnopolskiego Spotkania Dzieci.


Co roku na koniec lata do Niepokalanowa zjeżdżają się tysiące dzieci i młodzieży z opiekunami. W minionym roku – na VI edycję – przybyło ponad 300 grup zorganizowanych i wiele osób indywidualnych z całego kraju. Celem imprezy jest przybliżenie dzieci do Niepokalanej, ale również doskonała zabawa i fantastycznie spędzony czas.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W minionym roku impreza odbyła się pod patronatem Świętego Franciszka, natomiast hasłem tegorocznej edycji jest „Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”. Impreza, która odbędzie się już jutro (9 września) rozpocznie się o godz. 10.00. O 11.00 natomiast rozpocznie się Eucharystia, a o godz. 12.30 zaserwowany zostanie ciepły posiłek. O tej porze wystartują również liczne gry, zabawy i konkursy.

O godz. 14.00 na scenie wystąpi zespół Winnica, a tuż po koncercie odbędzie się spotkanie z Małgorzatą Nawrocką, pedagogiem i pisarką, która jest zdecydowaną przeciwniczką publikacji, które mają negatywny wpływ na rozwój dzieci i młodzieży. Nawrocka jest również uważana za specjalistkę w dziedzinie tzw. zagrożeń duchowych, jakie niesie za sobą określona literatura.

Uczestnicy konkursów rozstrzygnięć doczekają się o godz. 15.30, a o godz. 16.00 zaplanowano finał imprezy.

Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

Jutro VII Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci w Niepokalanowie - Grodzisk Newsfoto: Mat. organizatora


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Gdy czytam o pedagogu, który jest specjalistą "w dziedzinie tzw. zagrożeń duchowych jakie niesie ze sobą określona literatura" to już zapala mi się czerwona lampka ostrzegawcza, że to może być ktoś siejący zaściankową propagandę zbieżną z linią obecnej władzy i Kościoła sączoną do dziecięcych głów i z daleka zalatującą sekciarstwem.

Tomasz
09-09-2023 03:11

Co trzeba mieć z głową żeby fantastyczne spotkanie dla dzieciaków (na którym jestem co roku więc wiem co mówię) łączyć z polityką? Tutaj Ci się powinna lampka zapalić, że coś z Twoją głową jest nie tak. Przedwyborcze telewizyjne programy informacyjne za mocno weszły?

XD
09-09-2023 06:38

.... U W A G A rodzice to perfidnie wymyślona "pułapka" na wasze pociechy, RODZICE pilnujcie swoje dzieciaki nie zmarnujcie im dzieciństwa....

uczulony na benia
09-09-2023 08:19

pokaż wszystkie komentarze (6)

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.