reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

12 2021

Groźne zderzenie na krajowej pięćdziesiątce


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: OSP Wiskitki /KPP ŻyrardówGroźne zderzenie na krajowej pięćdziesiątce - Grodzisk News


Na drodze krajowej nr 50 doszło do poważnie wyglądającego zderzenia czterech samochodów: trzech dostawczych i jednego osobowego. – 42-letni kierowca skody został zabrany do szpitala – mówi rzeczniczka prasowa żyrardowskiej komendy Powiatowej.


Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:30 w pobliżu ronda w Wiskitkach na krajowej pięćdziesiątce. – Kierujący fiatem nie zachowując należytej odległości uderzył w poprzedzający go samochód.  Siła uderzenia była tak duża, że wepchnęła renault na stojącego przed nim peugeota.  Impet uderzenia spowodował, że kierujący fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącą z naprzeciwka skodę – opisuje przebieg zdarzeń st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–42-letni kierowca skody został zabrany do szpitala. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi – dodaje.

–Zima to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci apelują o ostrożność, rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii – apeluje rzeczniczka policji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.